Ефективний спосіб вирощування огірків у бочках. Мінімум місця — максимум врожаю

Існує дивний, але ефективний спосіб вирощування огірків у бочках. Його використовують тоді, коли обмежена площа під городні культури.

Таким чином можна зекономити площу й отримати великий врожай смачних та хрумких огірків.

Щоб виростити їх в бочці, наповніть її на 1/3 такою сумішшю. Змішайте між собою сіно, тирсу та пташиний послід в невеликій кількості. Наступну 1/3 бочки наповніть майже перепрілим компостом, а зверху вкладіть пухкий родючий ґрунт. В такій бочці для огірків буде постійне живлення та теплий ґрунт завдяки нижній суміші, яка бродить знизу й віддає тепло наверх. А якщо спорудити осінню укриття, то ласувати свіжими огірками можна буде до самих морозів.

Якщо взяти 100 літрову бочку, то в ній можна висадити близько 3-5 кущів огірків.Перед посадкою розсади огірків в бочці, на однаковій відстані викопайте невеликі лунки та висадіть в них саджанці заглиблюючи в землю майже до нижніх листків.

Навколо кущів на невеликій відстані зробіть невеликі заглиблення у вигляді лунки, через яку буде проводитися полив та підживлення при необхідності огірків. Вода не буде потрапляти на саму рослину й це вбереже її від захворювання.

Щоб захистити рослини від осінніх холодних ночей, згородіть за допомогою пластикових дуг для парників укриття та вкрийте огірки плівкою чи агроволокном.