Геніальні поради використання мікрохвильової печі, про які, ви точно не знали!

Виявляється, мікрохвильова піч може багато у чому допомогти сучасній господині, і ми говоримо не лише про розігрів страв або розморожування напівфабрикатів. Пропонуємо вам перелік лайфхаків з використаннням мікрохвильовки, про які ви точно не знали!

* Якщо ваша цибуля примушує вас плакати при нарізанні, достатньо просто зрізати верхній та нижній кінці і відправити цибулину у мікрохвильовку на 30 секунд. Ферменти, які викликають сльози зникнуть а цибулина збереже свої смакові якості.

* Не поспішайте викидати приправи та спеції, які повність або частково втратили свій аромат. Достатньо відновити їх якості, відправивши приправи у мікрохвильовку на 15 секунд, прогріваючи на повній потужності.

* Чіпси, кркери чи сухарики перестали бути хрумкими? Простіше просто! Покладіть чіпси у мікрохвильовку на паперовий рушник чи серветку, папір забере зайву вологу а чіпси знов стануть хрумкими.

* Черствий хліб дуже легко знову зробити м’яким якщо змочити у воді кухонний паперовий рушник, максимально вичавити і обгорнути ним хлібину. Ставимо хліб в мікрохвильову піч на 15 або 20 секунд. Мокрий рушник дасть більше вологи і допоможе краще утримати пару всередині буханки. Примітка: Їсти такий хліб потрібно у найближчий час, бо згодом він знову стане твердим.* Якщо ваш мед зацукрився або кристалізувався, достатньо покласти відкриту банку у мікрохвильовку і знизивши температуру нагрівання до мінімуму, прогріти його 1-2 хвилини. Мед знову поверне свої властивості, стане рідким і тягучим.

* Більше не потрібно вимочувати квасолю чи боби усю ніч! Достатньо додати у миску з квасолею, воду та дрібку соди, і прогріти її в мікрохвильовій печі 10 хвилин. Залиште остигати на півгодини, тепер бобові придатні до використання.

* Якщо ви збираєте і сушиите трави вдома, вам теж допоможе мікрохвильовка. Кладіть траву у посуд вистелений паперовим рушником і поставте в піч на 3-5 хвилин. Трава стане сухою і легко кришитиметься.

* Згрудкувався та затвердів цукор? Вистеліть тарілку паперовим рушничком і покладіть на неї цукор. Прогрійте в мікрохвильовці 30 сек.

* Щоб лимон або лайм дали більше соку достатньо потримати цитрус у печі 10-20 сек.

* Дуже легко почистити від шкірки персики, томати або солодкий перець можна поставивши їх у мікрохвильовку на максимум на 30 сек. Через 3 хвилини після застигання шкірка відшарується сама.