Головні помилок при носінні прикрас, які допускають більшість жінок

Золото завжди було в пошані. Носити його могли лише заможні люди. Однак, дехто продовжує носити ювелірні прикраси неправильно.

Перша помилка — комплекти з золотих прикрас.

Уникайте комплектів з сережок та кольє або браслета, бо це вже не модно. Тому, вже не можна буде додати щось нове та цікаве, адже комплект вже зібраний.

Друга помилка — вибір лише класичного золота.

Є багато різновидів цього металу: рожевий, білий, чорний, червоний, зелений, фіолетовий та інші. Щоб доповнити свій образ та бути в тренді, використовуйте будь-які інші види, окрім традиційного золота.

Третя помилка — носіння золотих та срібних прикрас окремо.

Це один зі стереотипів, який не дозволяє носити срібні та золоті прикраси разом. Однак, поєднувати ці два метали можна й це виглядає досить цікаво та унікально. Це надасть можливість пофантазувати та доповнити свій образ новими цікавими елементами.

Четверта помилка — носити золоті прикраси та біжутерію одночасно.

Навіть якісну біжутерію не варто носити разом з дорогими ювелірними прикрасами. Вона виглядатиме дешево на фоні золотих виробів. Через це буде здаватися, що у людини поганий смак.
П’ята помилка — поєднання золота з коштовними каменями.

В наш час модно поєднувати золоті прикраси з натуральними та напівдорогоцінними каменями. Різнокольоровий онікс або агат дуже вдало виглядають на фоні золота різного забарвлення.

Шоста помилка — носити все одразу.

Навіть якщо у людини є багато золотих прикрас, не потрібно носити їх всі разом. Не варто одягати одразу три ланцюжки, багато каблучок та золотих браслетів. Це виглядає вульгарно та в цьому немає смаку.

При великому бажанні носити більше прикрас на одному місці, то краще обмежитись лише ним.

Не потрібно носити одразу всі золоті прикраси, бо це не гарно. Краще поєднайте його з будь-якими іншими матеріалами, щоб створити власний образ.
А ще, золото вважають символом сонця, яке приносить світло та щастя в життя.