Головні поради для вирощування кабачків. Чим краще підживити, щоб мати гарний врожай

Скористайтеся цими маленькими хитрощами, щоб отримати якісний та великий врожай кабачків.

Перша хитрість — це місце.

Ця культура дуже теплолюбива, тому місце для її вирощування повинно бути на південній стороні грядки чи на південному заході. Багато плодів буде зав’язувати рослина тоді, коли кущ її буде постійно й добре прогріватися. До землі, також, є певні вимоги, вона має бути м’якою, щоб до коріння могло потрапляти повітря.

Ранній врожай кабачків можна отримати, якщо висіяти їх попередньо в кімнаті на розсаду. Ґрунт можна брати звичайний та додати трішки кокосового. На початку полийте гарячою водою та залиште, щоб добре набрякнув. Потім заповніть ним до половини пластикові стаканчики.

Насіння замочіть в перекисі водню на 10 хвилин, далі розкладіть його на суміш землі та присипте зверху землею. Після накрийте поліетиленовим пакетом та поставте в тепло. Розсаду можна буде висаджувати на городі вже через 25 днів.

Перед висадкою в ґрунт, скопайте ділянку, полийте гарячою водою та розгребіть землю на п’ять сантиметрів. Висадіть розсаду та загорніть її з усіх боків родючою землею до семидольного листка й полийте водою. Після замульчуйте, щоб не утворювалася кірка. Перші 3-5 зав’язей видаліть, щоб рослина змогла сформувати міцні корені. Після рясного поливу внесіть добриво. На 1 л. гарячої води додайте 1 склянку деревного попелу, долийте водою до 10 л. та полийте цим розчином кабачки, а зверху полийте простою водою.

Наступне добриво внесіть через 7 днів після першого. Для цього візьміть 2 л. настою з зеленої трави, яка вже перебродила на 10 л. води. Норма на 1 кущ розсади 1 л. цього розчину. Після полийте рослини чистою водою. Підгодовуйте кабачки кожні 10 днів на протязі всього вегетаційного сезону.

Молоді плоди збирайте недостиглими, бо вони найсмачніші та найкорисніші.