Головні закони притягнення грошей, яких дотримуються усі заможні люди

Грошові знаки володіють сильною енергетикою, яка існує по своїм правилам та законам. Пропонуємо дізнатися про закони, які навчають управлінню грошовою енергетикою та залученню їх й застосування в свому житті. Згодом у ваше життя почнуть надходити гроші з неочікуваних та несподіваних джерел, що дасть змогу вирішите всі свої проблеми.

Кошти надходять на конкретну мету.

За допомогою коштів людина може дуже швидко реалізувати всі свої бажання. Тому, енергію грошей варто направити на конкретну ціль, а не заради багатства. Потрібно навчитися концентрувати увагу не на грошових знаках, а на конкретній меті. Звертайте свою увагу не на гроші, щоб закрити кредит, а саме на відпочинок на березі моря.Ставтеся до грошей легко й позитивно.

Не варто нагнітати атмосферу та скаржитися на ціни й забудьте про грошові кредити — знизьте важливість. Якщо перестати хвилюватися через гроші — відразу пропадуть блоки, що не пускали енергетику коштів до вашого світу.

Простіше ставтеся до грошей, заробляйте їх з радістю, а віддавайте легко. Завжди залишайтеся спокійними й ні за що не турбуйтеся.

Ставтеся до грошей з повагою.

Кошти – це норовлива субстанція й вони вимагають до себе шанобливе ставлення. Не можна розбагатіти при недбалому ставленні до грошей. Придбайте собі червоний, бордовий чи золотий гаманець. Часто беріть гроші в руки та уявляйте, що ви заряджаєте себе від грошової енергії. Ставтеся до будь-яких сум коштів з вдячністю й повагою. Ніколи не викидайте монетки, особливо стару пожовклу копійку.

Не рухаєтесь по життю з кислим обличчям, зсутулившись під вагою проблем та інше. Розправте плечі, посміхніться та почніть впевнено рухатися до своєї цілі й тоді відразу гроші будуть вами цікавитися.

Навчіться усвідомлено відчувати себе багатою та успішною людиною — зафіксуйте цей стан й розпочинайте транслювати позитивну енергетику, до якої кошти липнуть як до магніту.Кошти надходять лише тоді, коли ви покидаєте зону комфорту.

Якщо мало просите — мало й отримаєте. При невеликих потребах, кошти завжди будуть обходити вас. При великих бажаннях варто вийти із зони особистого комфорту.

Відвідайте гарний ресторан, витрачайте гроші на добру вечерю або на крайній випадок випийте чашечку кави. Купуйте добру та якісну одежу й носіть її кожен день. Викиньте з вашого лексикону такі фрази, як «речі на кожен день» та «речі на вихід». Вдягайтесь кожного дня, як ніби він особливий для вас. Відпочивайте в спа-салонах, зробіть манікюр, сходіть в театр й випийте в буфеті «дуже дороге» шампанське. Такі прості дії будуть повідомляти, що ви готові, хочете більшого, а саме більше грошей.