Гризуни будуть тікати з вашого городу не оглядаючись. Дієві методи боротьби

Миші на ділянці можуть принести чимало проблем. Вони псують врожай, а також, є переносниками паразитів та інфекцій, що небезпечні для людей. Однак, існує декілька способів, що допоможуть позбутися гризунів.

Галас.

Миші не люблять шуму. Якщо вони завелися в підвалі будинку, вночі можна підкараулити їх з капцем. Однак, це не дуже ефективно. Краще не вмикати вдень музику, але викрутіть гучний бас. Вмикайте її лише декілька разів на день по 10 хвилин.

Неприємний запах.

Гризуни чутливо ставляться до деяких ароматів. Наприклад, вони не переносять запаху перцевої м’яти. Змочіть шматок тканини в ефірній олії та залиште в місцях, де облаштувалися гризуни.

Саморобки.

В наш час продається багато професійних засобів для відлякування гризунів. Однак, можна скористатися народними методами. Візьміть пляшку об’ємом 1,5 літри та зробіть декілька надрізів у вигляді літери Р, відігніть лопаті та закріпіть пляшку на вертикальному кілку. Вітер буде крутити лопаті та вони вібруватимуть.

Кіт.

Заведіть кота або декоративну собаку. Вони будуть ловити мишей, але на це знадобиться час, поки всі миші підуть з будинку.