Хочете, щоб у вас були такі ж фіалки? Дотримуйтеся цих порад

Фіалки дійсно прекрасні. Дуже подобаються красиві квіти з міцним і рівним листям. Ваша порада дуже цінна!

Обожнюю фіалки! Це моя пристрасть, єдині квіти, які у мене є. Які ж вони прекрасні!

По хорошому заздрю ​​тим, у кого широке підвіконня. А у мене, тільки в один ряд поміщаються. Розумію, як з нетерпінням чекаєш першої квітки. Джерело

Хочете знати, як правильно доглядати за фіалками? Якщо ви захоплені вирощуванням цих чудових квітів, то напевно хочете. Познайомтеся з п’ятьма секретами успішного вирощування фіалок!

Пункт перший: підгодівля

Будь-яка рослина потребує підживлення і фіалки — не виняток. На думку багатьох фіалководів, кращим добривом є чайна заварка. Але не слід захоплюватися і заливати нею квітку: додавайте це добриво тільки після весни. Не будуть зайвими і магазинні добрива, призначені спеціально для цих квітів. Однак основою має бути все ж, заварка.

Пункт другий: правильний вибір горщика

Дуже важливо, щоб він не був великим. Більш того, він повинен бути настільки маленьким, щоб створювалося враження нібито квітці в ньому тісно. Це пояснюється тим, що, перебуваючи в дуже правильних умовах, фіалка почне розростатися в напрямку коренів і листя, а ось квіточки ви можете і зовсім не побачити.

Пункт третій: умілий полив

Ніколи не поливайте фіалку зверху, оскільки, якщо вода застрягне між зчленуваннями листя і стебел, може початися гниття. Тому найкраще увіткнути в землю дренажну трубку, через яку вода буде надходити прямо до коріння або зволожувати грунт знизу — через дренажні отвори.

Пункт четвертий: дренажні отвори

Оскільки фіалка не любить надмірної вологості, таких отворів повинно бути багато. Причому їх розмір повинен бути теж досить великим. Не забудьте і про керамзит.



Пункт п’ятий: грунт

Щоб не мучитися з експериментами, краще відразу придбати спеціальний грунт для фіалок. Це вкрай важливо, оскільки фіалки дуже прискіпливі до грунту. Деякі досвідчені квітникарі рекомендують додавати в такий грунт ще й агровермікуліт, який робить його ще більш легким і пухким. Крім цього він сприяє підтримці оптимальної вологості і температури. Співвідношення агровермікуліта і грунту має бути рівним.

Зрозуміло, це не всі секрети догляду за фіалками, але саме їх слід взяти до уваги в першу чергу.

Сподобались поради? Поділіться з друзями!

Хочете, щоб у вас були такі ж фіалки? Дотримуйтеся цих порад