Ваш посуд з часом жовтіє і виглядає не дуже? Поради які навчать вас утримувати посуд в хорошому стані

Згодом, будь-яка емальований посуд (та й будь-яка інша кухонне начиння) тьмяніє, жовтіє і виглядає прямо скажемо «втомилися» І така, ще зовсім недавно, улюблена каструлька вже не викликає радості, коли в ній щось готуєш. Як навчитися утримувати посуд в хорошому стані і зробити так, щоб вона мала презентабельний вигляд, ми спробуємо вам підказати в нашій статті.

Подарувала мені мама, як то, відмінний набір емальованих каструль, і так вони мені сподобалися, що тільки в них і готувала щодня. І все б нічого, та тільки згодом стали вони тьмяніти, особливо в порівнянні з іншими каструльками на полиці. І так сумно мені стало дивитися на підгорілі зовні боки і жовтизну в середині маминого подарунка, що вирішила я знайти кошти для їх чистки, само собою зрозуміло, що залізний йоржик, як засіб митися каструль, я взагалі розглядати не стала, так як емаль злітає після нього миттєво, а та, що не злітає істотно псується. Покопавшись, так Поганявши по просторах інтернету, знайшла кілька засобів, які з успіхом дому та використовую:

* Гуща від звареної кави;

Геніально відмиває жовті боки як в середині так і зовні каструль, та й в цілому після обробки кавовою гущею посуд сяє білизною. Наносимо, ретельно трьом вимиває об’єкт і швиденько змиваємо. Краса!

* Оцет;

Тут важливо не забути гумові рукавички. Змочуємо вату або губку в оцті і наносимо на поверхню і нутрощі каструлі. Чекаємо пів години і змиваємо. Усе!

* Білизна;

Думаю, ви й не підозрювали, що засіб для ванної кімнати відмінно доглядає і за посудом, даруючи їй білосніжний вигляд. Робимо розчин приблизно один до десяти з водою і замочуємо в ньому нашу посуд на кілька годин.

* Сода і Сіль;

Напевно, найпростіше і популярний засіб серед господинь. Воно відмінно очищає дно і боки каструлі, і при цьому не шкодить емальованому поверхні. Очистивши від накипу і жовтизни свій посуд потрібно обов’язково промити її ще й миючим засобом, або протерти спиртом для блиску.



* Яблучна і лимонна кислота;

Відмінний засіб від будь-накипу. Із задоволенням додаю яблучну або лимонну кислоту і в чайник і навіть в пральну машину. Це геніально засіб допомагає, без шкоди для посуду і електричних тенів, позбутися старої накипу, і будь-яких опадів. А конкретно для каструль можна і натуральні яблучно-лимонні компотики варити, і корисно, і каструля відбілити при варінні.

* Розчин мила

Тут взагалі простіше простого! Беремо півлітра води і трьом на дрібну тертку шматок господарського мила. Отриманою рідиною намазуємо нутрощі каструлі і залишаємо на ніч, а якщо потрібно відтерти нагар зовні, то намазуємо її всю. Вранці набагато легше буде очистити засмагле від кіптяви дно.

Ще з особистого досвіду я вивела для себе просте правило — потрібно дбайливо ставитися до свого кухонного начиння. Чи не залишати не вимитий посуд навіть на недовгий час, а очищати від бруду відразу. Не можна ставити каструлю на вогонь без будь-якої рідини в ній. Чи не шкребти і не віддирати бруд повреждающими поверхню засобами. І тоді, однозначно, ваша посуд прослужить вам довго і буде радувати своїм доглянутим виглядом.