Кілька дієвих методів вивести мурах з городу. Городникам на замітку

На присадибній ділянці мурах вважають стихійним лихом. Позбутися їх не так то просто, але необхідно. Тому, що можна взагалі втратити весь врожай. Вони псують ягоди, квіти, але саме неприємне те, що ці мурахи розносять стада попелиць по всьому саду та городу. Де вони з’являються, все навкруги псується. Мурахи починають будувати свої мурашники зі страшенною швидкістю, які розростаються на поверхні землі, а вглибину ростуть аж на півтора метра.

Виводимо мурах зі своєї ділянки.

Існує два способи позбутися мурах:

  • перекрити шлях до дерева;
  • знищити їх за допомогою гелів та приманок з отрутою.

Перекрити шлях мурах до дерева:

Водна перешкода. Візьміть стару автомобільну покришку, розріжте надвоє, закопайте її у землю так, щоб край покришки на декілька сантиметрів виступали вище рівня землі та налийте в неї воду.

Харчова фольга. Стовбур дерева обгорніть фольгою, краї загніть у вигляді спіднички, у якої край повинен бути гострий. Він і буде для мурах перешкодою.

Клейкі пояси. Цей пояс можна придбати у спеціалізованих крамницях для знищення мурах. Його причіпляють на стовбур дерева, він стійкий до вологи та не висихає.

Гніздо комах руйнують та посипають тютюновим пилом чи вапном. Приготуйте наступну суміш: змішайте 2 склянки рослинної олії, шампуню та оцет й додайте у 10 літрів води. Мурашник розрівняйте, в центрі зробіть отвір, залийте в нього цю суміш, накрийте зверху поліетиленовим пакетом та залиште на декілька днів.

Знищення мурах за допомогою хімічних препаратів. Знищувати потрібно всю колонію, а не тільки ті, що бігають на поверхні. Для цього потрібно застосувати їстівні приманки чи спеціальні гелі. Ці гелі діють дуже довго. Їжу мурахи принесуть в мурашник, нагодують всю колонію, а вже потім препарат почне діяти. Таким чином мурашник весь гине.

Виводимо рудих мурашок.

Мурахи шкодять не тільки на городі, але іноді з’являються в житловому приміщенні, вони дуже маленькі та руді. Боротися з ними вкрай важко, особливо самотужки. Потрібно зводити їх разом, усім будинком, інакше вони будуть курсувати з однієї квартири в іншу. В першу чергу потрібно виявити їхні гнізда по тих стежкам, якими вони носять їжу до мурашника. Знайшовши відразу обприскати їх за допомогою дихлофосу. Також, можна промалювати лінії, спеціальною крейдою, перекриваючи їм дороги у шафи та кухонні столи.

Кілька дієвих методів вивести мурах з городу. Городникам на замітку