Коли саме потрібно виносити новорічну ялинку з дому, та яких правил слід дотримуватися 

Люди не поспішають виносити ялинку зі своїх осель після закінчення новорічних свят. Однак, це може бути небезпечним для здоров’я. пропонуємо дізнатись про прикмети, за якими не слід надовго залишати ялинку вдома.

Причини, за якими дерево варто викинути:

  • якщо кінці гілочок набули коричневого забарвлення — це означає, що ялинка увібрала в себе негативну енергетику й тому її краще винести;
  • якщо прикраси почали самі падати — це означає, що домовик хоче, щоб ви від неї позбулися та прибрали решту прикрас в оселі;
  • якщо на стовбурі ялинки почали з’являтися тріщини або розшарування, тоді вона скоро впаде й це означає, що її слід викинути.

Обставини, за яких не варто довго тримати ялинку в оселі.

Дерево можна зберігати вдома не довше трьох тижнів. Крім того, ялинка має негативний вплив на здоров’я дітей та людей, що мають алергічні реакції. Також, в ялинці може утворитися грибок або пиловий кліщ. Алергічними симптомами можуть бути чхання, нежить, свербіж у носоглотці та інше. Уникнути цього можна лише викинувши ялинку через 7-10 днів після свята.

Рекомендації щодо прибирання ялинки.

Під час звільнення її від прикрас, вона може осипатися. Тому, можна підкласти під неї папір або газету, щоб голки падали саме туди. Першим ділом зніміть всі іграшки, а вже потім — гірлянди. Після цього загорніть ялинку в поліетилен або непотрібне покривало та віднесіть з дому.

Правила утилізації новорічної красуні.

Мало хто знає, що існують пункти прийому та утилізації ялинок. Там їх переробляють на тирсу, яку потім можна використовувати за іншим призначенням. Це може бути опалення оселі або підстилка для домашніх улюбленців. А ті ялинки, що добре збереглися, відправляються до зоопарку, де їх використовують в якості корму для тварин.