Ніколи не мийте посуд в гостях. Чому в жодному разі цього не треба робити

Людям дуже подобається ходити один до одного в гості. Здавна існували з цього приводу різні прикмети та забобони. Одна з них — гість не повинен мити брудний посуд, але якщо він захоче це зробити, то така поведінка може принести оселі чималі неприємності. А от якщо гість дійсно має добрі помисли, є постійним відвідувачем родини, то така людина ніколи не нашкодить й не принесе скандали та неприємності.

Далека рідня, миючи посуд, обіцяє нову та часту зустріч з ними. Якщо довгоочікувані гості будуть мити посуду, то це може принести всій родині швидку подорож та успіх.

Миття посуду при відвідуванні батьків – є хорошою прикметою, бо вона залучає удачу кожному члену родини.

А от якщо хтось з гостей вимиє свою чашку – в цьому домі може скоро бути конфлікт чи сварка. Щоб уникнути цієї неприємної ситуації, потрібно господині кинути через ліве плече дрібку солі.

Гість, якого не запрошували до оселі та ще й перемив після себе посуд – це означає, що з дому можуть піти удача й щастя. Господиням бажано поставити обереги в домі, щоб попередити неприємності.

Коли гість помив посуд ще й за іншими – це означає, що в дім проникне погана енергія. Щоб зарадити цьому, потрібно після гостей провести обряд по захисту житла.

Молода дівчина помиє посуду в гостях – може намити собі гарного залицяльника.

Якщо в невістки вдома миє посуд свекруха – сварка між ними неминуча.

Чужа людина помиє руки над брудним посудом – до грошових проблем.

Мужня жінка перемиє посуд в гостях – до чвар та конфліктів між їхніми сім’ями.