Ніколи не робіть цього під час вирощування огірків, щоб не втратити врожай

Огіркам потрібно створити особливі умови, щоб отримати в майбутньому щедрий та якісний врожай. Потрібно лише спостерігати за станом огірків та не припускатися поширених помилок.

Першою помилкою є надмірна волога. В стаканчиках для розсади потрібно зробити отвір, щоб виходила зайва вода. Коли розсада вже переміщена в відкритий ґрунт, полив здійснюється один раз на два дні.

Другою помилкою є нестача поживних речовин. Огіркам теж потрібні підгодівлі. Не забувайте додавати розпушуючі та поживні компоненти. Це можуть бути гній, біогумус та попіл. Також, огіркам подобається добриво, виготовлене з зеленої трави.

Третьою помилкою є, коли стебло огірка занадто витягується. Якщо рослина витягнулася, потрібно занурити її глибше в землю, по самісінькі сім’ядолі. Таким чином відбудеться стимуляція розвитку бічних коренів, а також рослина буде отримувати більше поживних компонентів, а це вплине на врожайність. Також, довге стебло згинають до землі та присипають ґрунтом, щоб на них почали з’являтися корені, а на верхівці — плоди.

Четвертою помилкою є занизька або зависока температура для вирощування огірків. Вдень вона має становити 20-22 градуси тепла, а насіння сходять при  +25. Потрібно, також, звернути увагу на регіон проживання. Якщо це необхідно, тоді краще сховати розсаду під укриття.

П’ятою помилкою є коли немає підтримки в стресовій ситуації. Якщо температурний режим коливався, а потім відбувся рясний полив — рослина відчуває стрес. Для підтримки культури знадобиться бурштинова кислота. На 10 літрів води потрібно додати 2 грами. Таку підгодівлю використовують для поливу під корені та для обприскування рослини.