Переведіть свої вікна у зимовий режим, так ви збережете тепло в будинку і продовжите термін служби самих вікон.

Під час установки пластикових вікон, майстри з незрозумілих причин, забувають повідомити про дві дуже важливі речі. Щасливі господарі, через деякий час наштовхуються на пошкодження фурнітури або протяги з цих начебто якісних та нових вікон.

Для того, щоб вікна слугували довго та виконували свою задачу на сто відсотків, потрібно правильно за ними доглядати.

  1. Час від часу потрібно змащувати машинною оливою всі деталі фурнітури, які рухаються. Процедура проводиться не рідше ніж 2 рази на рік.
  2. У вікон є два режими: зимовий та літній. За потреби їх необхідно змінювати.

Як перевірити та відрегулювати режим у пластикових вікнах.

Щоб перевірити в якому режимі знаходиться вікно, потрібно вставити звичайний аркуш паперу у віконний отвір та затиснути стулкою. Якщо його легко вийняти, то вікно знаходяться в літньому режимі.

Для відрегулювання, бажано зразу дізнатися, чи є у цих вікон режими, щоб їх регулювати. Якщо це не вдалося, то переходьте до наступних дій.
Фурнітура, яка регулюється, має ексцентрики збоку на стулці. Вони повинні мати отвори для зірочки, шестигранного ключа, викрутки або просто овальну форму.

Візьміть потрібний інструмент та поверніть ексцентрики на стулці у відповідне для певного режиму положення.

Якщо вікна на протязі всього року будуть знаходитися в зимовому режимі, то ущільнювач дуже швидко зноситься і потрібно буде його замінювати.