Перша підгодівля цибулі навесні. Завжди поливайте її цим ефективним розчином, щоб була велика та міцна

Щоб цибуля гарно почала рости потрібно навесні внести першу підгодівлю. Перед тим, як вносити добрива потрібно знати, у якому ґрунті росте цибуля. Перед висадкою цибулин ґрунт потрібно підживити половиною потрібної кількості фосфору та калію. Щоб виростити цибулю на зелень, потрібно вносити більше органічних та азотних добрив. Щоб виростити гарні цибулини – органічних та азотних добрив вносять менше. Навпаки вносять більше фосфорних та калійних добрив.

Азот. Вночі добриво формує цибулину, а вдень допомагає рости пір’ю.

Фосфор. Формує соковиті цибулини з міцним лушпинням та гарною кореневою системою. Завдяки цьому цибуля гарно переносить жару та засуху.

Калій. Відповідає за міцність лушпиння, смак та аромат.

Якщо земля підкислена, потрібно внести кальцієву селітру та сечовину.

Якщо не вистачає кальцію, вносять Брексил.

На перших етапах підживлення вносять азот, фосфор, калій у пропорціях 18 до 6 до 14. Після додають більше калію, фосфору та мікроелементи у пропорціях 10 до 20 до 10. У середині зросту пропорції стають 5 до 14 до 28.

Пам’ятайте:

  • Цибуля не любить хлористий калій.
  • Не любить солоний ґрунт.
  • Не любить закислиний ґрунт.

Тож, що вносимо на початку весни?

  1. Азотні добрива (сечовина) у розрахунку 20 грамів на 1 м2. Спочатку вносять половину добрива, решту ділять на три підгодівлі.
  2. Фосфорні добрива (суперфосфат) у розрахунку 20 грамів на 1 м2. Спочатку вносять більшу половину, а решту вносять не великими порціями під час всього вегетаційного періоду.
  3. Калійні добрива (калійна селітра, нітроамофоска) у розрахунку 25 грамів на 1 м2. Спочатку вносять половину добрива, решту ділять на три підгодівлі.

Перше підживлення проводять, коли виросло пару листків. Друге підживлення проводять через три тижні після першої. Першим вносять азот, через три тижні – калій, фосфор та мікроелементи.

Під час внесення підгодівель звертайте на стан рослин, вони вам підкажуть чого вони потребують.