Підгодовую помідори в червні цими добривами, і маю великий врожай

Після традиційного вирощування томатів розсадним способом та пересадки у відкритий ґрунт, їх потрібно підживити, щоб дати гарний старт в зростанні.

Підживлення складається з соди, попелу та дріжджів. Інших, промислових добрив брати не потрібно, щоб отримати натуральні екологічно-чисті домашні помідори. Від цього добрива, навіть найменші томати виростають з кулак.

Починати таке підживлення варто в кінці травня на початку червня й продовжувати аж до середини липня:

  1. Підживлення содою.

Раз на 2 тижні, починаючи з висадки в теплицю чи відкритий ґрунт, підгодуйте томати розчинивши у 10-літровій лійці води 10 ч. л. харчової соди. Томатні кущі потім швидше ростуть, рясніше цвітуть та плодоносять, листя не жовтіє й шкідники не заводяться. Цим розчином можна лити під коріння та зверху на листя, не шкодуючи. Зазвичай це потрібно робити під вечір. Також, можна додати туди ще рідкого мила, приблизно 1 ст. л.

  1. Полив деревним попелом.

Насипте в 10 л. лійку склянку попелу, залийте водою, добре перемішайте та відразу полийте землю на помідорній грядці. Робити це бажано 1 раз на тиждень.

  1. Підживлення сухими дріжджами.

Пакетик сухих дріжджів вагою 11 гр. розмішайте у відрі води та залиште під сонцем на 3 години. Ковшем чи банкою черпайте з відра розчин та потроху поливайте ним помідори під коріння. Поливайте томати таким розчином 1 раз на тиждень.

Перед будь-якою підгодівлею рослини варто пролити простою водою. В результаті помідори виростають великі та солодкі наче мед. Але, якщо проводити підгодівлю томатів частіше ніж потрібно, можна отримати у підсумку одне бадилля.