Підживлення нарцисів, тюльпані та гіацинтів у квітні, для пишного та тривалого цвітіння

Всі садівники люблять вирощувати цибулинні на своїх ділянках. Однак, щоб вони дали дійсно гарні квіти, їм необхідне підживлення.

Крокуси.

Коли листя рослини вже максимально виросло, потрібно внести калійні та фосфорні добрива в співвідношенні 1:1. На 1 м. кв. знадобиться 40 гр.

Гіацинти.

Після появи перших паростків, додайте сечовину та нітрофоску – 2 ст. л. на 1 м. кв. Після появи бутонів проводиться друге підживлення, для якого знадобиться 10 літрів води, 5 грамів сечовини, 5 грамів суперфосфату та 5 грамів сульфату калію.

Примула.

Після появи бутонів квітку удобрюють слабким розчином комплексного добрива. Його слід вносити протягом всього періоду цвітіння з інтервалом в 14 днів.

Тюльпани.

Першу підгодівлю вносять по вологому та пухкому ґрунту. При цьому використовують сухе мінеральне добриво в розрахунку 30 грамів на 1 м. кв. Після появи третього листка, мінеральні добрива вносять в тій самій кількості. Втретє підживлення проводиться після появи бутонів, з використанням суперфосфату в розрахунку 20 грамів на 1 м. кв.

Нарциси.

Вперше рослину підгодовують після появи перших сходів. При цьому використовують нітроамофоску в розрахунку 30 грамів на 1 м. кв. Після появи квітконосів додаються азотно-калійні добрива – 50 гр. на 1 м. кв. Останню підгодівлю проводять після цвітіння. Для цього використовують 20 грамів калію на 1 м. кв. та 40 грамів фосфору на 1 м. кв.