Підживлення, після використання якого виноград рясно плодоноситиме

Перша підгодівля винограду проводиться до набухання бруньок. Для цього використовують азотні добрива та не тільки. Внесення добрив дуже важливий етап, бо це впливає на кількість майбутнього врожаю. Починайте підживлювати виноград навесні.

Щоб влітку та восени збирати щедрий врожай, дотримуйтесь правил догляду за рослиною.

Перше підживлення проводиться до набухання бруньок добривами із вмістом азоту. На 10 літрів води додайте 20 грамів селітри або 10 грамів сечовини. Завдяки такому підживленню лоза почне нарощувати зелену масу.

Або змішайте 2 ст. л. суперфосфату, 1 ч. л. сульфату калію та 1 ст. л. аміачної селітри. Рівномірно розподіліть суміш по ґрунту та полийте.

Для позакореневого підживлення приготуйте розчин з 1 грамів залізного купоросу, 15 грамів лимонної кислоти та 40 грамів карбоміду. Ретельно перемішайте та обприскайте виноградну лозу.

Попіл теж є гарним добривом. Він сприяє розвитку та росту рослин, а також, надає захист від грибків. На 3 відра води додайте 1 кг попелу та залиште настоюватися протягом 3 днів. Додайте ще 10 літрів води та полийте виноград під корінь.

Підживлення, після використання якого виноград рясно плодоноситиме