Поради, як самому видалити подряпини на дерев’яних меблях.

Навряд чи ви зрадієте, помітивши на улюбленому дерев’яному столі подряпину. Але сильно засмучуватися теж не варто — один з наступних методів допоможе вам замаскувати пошкодження.

  1. Волоський горіх.

Легенько потріть подряпину горіхом. Якщо залишиться маслянистий слід, видаліть його сухою серветкою. Щоб результат протримався довше, після «реставрації» пошкоджене місце краще покрити лаком.

  1. Йод.

Меблі з темного дерева можна облагородити за допомогою звичайного йоду. Змочіть в ньому зубну щітку та обробіть подряпини, поки вони не придбають потрібний колір.

  1. Майонез.

Якщо на ніжці улюбленого стільця з’явилася тріщина, заповніть її соусом та приберіть надлишки сухою ганчіркою. Почекайте близько трьох днів, щоб деревина набухла, а потім відполіруйте поверхню. Від дефекту не залишиться і сліду!  1. Віск для меблів.

Ліквідувати тріщини, подряпини, відколи та вм’ятини допоможе спеціальний віск для дерев’яних меблів. Розігрійте його та шпателем нанесіть на пошкоджену ділянку. Коли віск застигне, зайве зріжте, а поверхню відполіруйте.

  1. Попіл.

Цигарковий попіл змішайте з невеликою кількістю води — у вас повинна вийти густа паста. Втріть суміш у місце, яке необхідно відреставрувати. Так само можна використовувати зубну пасту.