Поради, які допоможуть випрати пуховик правильно. Господині на замітку!

Пуховик – дуже популярний різновид верхнього одягу в зимовий період. Він теплий, зручний, практичний та не дорогий, на відміну від шуб та дублянок. Однак, час від часу він потребує чистки та прання, бо навіть найохайніша людина в міському транспорті забрудниться.

Перше, що потрібно зробити перед пранням, вивернути пуховик навиворіт. Це збереже зовнішній вигляд та пуховий наповнювач. А також закрийте блискавку, бо під час прання, вона може деформуватися. Якщо підкладка пошкодиться, нічого страшного, після прання її можна полагодити.

Покладіть пуховик в пральну машину без інших речей та залийте рідкий засіб для прання. Порошки не виполіскуються та залишають білі плями й смуги.

Щоб пух не збився в грудки, бо це основна проблема, разом з пуховиком помістіть в барабан чотири чисті тенісні м’ячики. Вони допоможуть рівномірно розподіляти пух під час прання.

Використовуйте температуру для прання 20-30°С та добре виполощіть, мінімум три рази. Відрегулюйте програму машинки або вручну ставте на додаткове полоскання. Сушити обов’язково на свіжому повітрі, це може бути балкон з відкритим вікном. Але ні в якому разі не на батареї!