Пральний порошок, капсули чи гель. Що краще вибрати для прання?

Зазвичай господині орієнтуються на вартість, коли обирають, що краще придбати для прання — порошок, капсули чи гель. Однак, краще звертати увагу на переваги та недоліки засобів.

Пральний порошок.

Це найпопулярніший засіб для прання за ціною та якістю. Порошок добре виводить плями, що в’їлися та його можна використовувати при високих температурах. Дозування розраховується дуже просто. Вартість не надто висока. Однак, порошок гірше змивається з білизни, залишає розводи та може викликати алергічні реакції. Також, в ньому містяться шкідливі фосфати. Він боїться надмірної вологості повітря та великий пакет не так вже й легко десь сховати.

Капсули.

В одній капсулі міститься кондиціонер та гель. Її використовують для делікатного прання. Легко змивається з білизни, але виникають труднощі з дозуванням. Якщо потрібно випрати малу кількість білизни, таке прання не буде економним. Якщо пошкодити упаковку, засіб пропаде. Також, капсули погано розчиняються в прохолодній воді.

Гель.

Найзручніший засіб для прання. Він не займає багато місця та його можна використовувати дозовано, як порошок. Він легко змивається з білизни та не залишає розводів. Однак, гель погано виводить жирні плями та його не можна використовувати для прання при високих температурах.

Кожен засіб має свої переваги та недоліки, але повноцінно замінити один одного не можуть. Порошок та капсули справляються ж плямами, що в’їлися, а гель підходить для делікатного прання, при якому речі не зіпсуються.

Пральний порошок, капсули чи гель. Що краще вибрати для прання?