Правила прання пуховиків вдома. Як правильно це робити щоб не зіпсувати одяг.

Пуховик — це одяг не з дешевих, тому якщо не правильно доглядати за ним, то можна легко його зіпсувати. Щоб пуховики довго носились та добре виглядали, потрібно виконувати декілька правил по чищенню та пранню. Потрібно подивитись на етикетку, бо там є рекомендації від виробника по догляду та чищенню.

Що робити перед тим як починати прати.

Всю фурнітуру, хутро, капюшон, пояс, якщо він є, потрібно зняти. Металеву фурнітуру якщо зняти не можливо, обгорніть тканиною та добре зафіксуйте, щоб не полиняло.

За допомогою мила господарського та спеціальної щітки намильте всі брудні місця, особливо манжети з обох сторін, комірець та нижню частину пуховика. Якщо з’явились жирні плями, спробуйте рідину для миття посуду. Тональний крем очищайте медичним спиртом.Замочіть на кілька годин в рідкий миючий засіб, якщо пуховик дуже забруднений. Також перед пранням всі блискавки та кишені застебніть, а сам виріб виверніть на виворіт.

Починайте прання.

Щоб добре випрати пуховик, беріть миючі засоби тільки рідкі, тому, що порошкові не виполіскуються та залишають розводи на виробі. Вода повинна бути не більше 30 градусів.

Програму вибирайте: „Делікатне”, „Ковдра пухова” чи „Ручне”. А віджимайте на максимумі.

Корисні поради.

Щоб пух не збивався в купу, додайте до пральної машинки 3-4 спеціальні м’ячі для прання або тенісні м’ячики.

Важливо! За один раз періть тільки один пуховик, щоб наповнювач очистився якісно, куртка повинна вільно рухатися всередині барабана пральної машини. Якщо виріб об’ємний, і є ймовірність розбалансування при віджиманні, додайте в барабан невеликий рушник.Сушка пуховика.

Сушіть пуховик одразу після завершення прання, щоб не звалявся та попрів пух чи не з’явились жовті плями. Коли сушка дозволена виробником, тоді сушіть в машині на протязі двох годин разом з м’ячами.

Якщо будете сушити на вулиці, то тільки у вертикальному положенні, виверніть виріб на лице, застебніть та повісьте на вішалку. Періодично струшуйте та вивертайте на виворіт. Коли пуховик висохне збийте його, як збиваєте подушку або покладіть назад до машинки не виймаючи м’ячі та прокрутіть на центрифузі декілька разів.

Користуйтесь відпарювачем, щоб добре розгладити пуховик.

А спеціальним спреєм відновите водовідштовхувальні якості.

Дотримуйтесь правил по правильному пранню та сушінню пуховиків — це дозволить зберегти ваші вироби максимально довго.