Прикмети щастя: як зрозуміти, що ваше життя зміниться на краще

Як не крутіть, а кожен з нас живе з надією, що в один прекрасний день його життя зміниться на краще. Навіть якщо у вас все добре, порядок у справах і гармонія в родині, ви чекаєте, що завтра буде ще краще, інформує Ukr.Media.

Вірити в краще потрібно завжди! Тим більше що щасливі дні часи рано чи пізно наступають у кожного. А щоб не «проспати» цей чудовий період, варто пам’ятати про прикмети, що знаменують настання щастя. Дивно, але це можуть бути найбільш банальні речі, які трапляються нам на очі в повсякденному житті. Не знаючи про те, що це знамення, ми могли б пройти мимо, але тепер, будемо звертати на них особливу увагу.

Отже, прикмети, які передвіщають удачу:

Іржавий цвях

Побачили під ногами іржавий, зігнутий цвях? Це добрий знак. Не проходьте повз, краще підніміть його, покладіть в кишеню і віднесіть додому. Найближчим часом вас чекає цікава зустріч, яка обіцяє удачу і благополуччя.

Бульбашки в каві

Ранок ми зазвичай починаємо з чашечки ароматної кави. Якщо ви помітили в гущі бульбашки, не сумнівайтеся, день для вас пройде вдало.

Пташка залетіла в будинок

Велика удача прийде до вас в будинок, якщо в розчинені двері або вікно влетить пташка. Швидше за все, це буде радісна звістка, якою вам захочеться поділитися з усіма оточуючими.

Муха в склянці

Помітити муху в супі — до неприємної розмови. Але якщо муха потрапила до вас у склянку або чашку, радійте! Вас чекає несподівано приємне відкриття!

Зачепитися ногою об поріг

Якщо вранці, виходячи з дому, ви запнулись ногою об виступ порога, знайте — всі справи, які ви планували в цей день, завершаться вдало і з вигодою для вас.

Встали з правої ноги

З якої ноги ви встаєте з ліжка? Якщо після сну першої на підлогу опуститься права нога, день обіцяє вам багато приємних несподіванок.

Дощ перед важливою зустріччю

Готуєтеся до важливої зустрічі, співбесіди, підписання договору або здачі іспиту? Погляньте у вікно. Якщо перед заходом пішов дощ, результати зустрічі будуть позитивними.

Жаба

Кожен знає, коли дорогу перебігла чорна кішка — не до добра. А ось якщо дорогу вам перетинає жаба, чекайте вдалих звісток або сприятливого збігу обставин. Причому везіння буде супроводжувати вас протягом декількох днів.

Триколірна кішка

коло вас потерлася незнайома триколірна кішка? Радійте, тварина передвіщає успіх у фінансових справах, а, можливо, і виграш в лотерею.

Гавкає собака

На вулиці вас зустріла незнайома дворняга, яка підбігши до вас, загавкала і замахала хвостом? Це добра ознака, а отже, будьте готові до несподівано приємної зустрічі.Знаки, що передвіщають щастя

Крім знаків, що передвіщають швидке настання удачі, існують і знаки, що є вісниками щастя.

1. З першими променями Сонця помітили на вулиці вагітну жінку? Довгоочікуване щастя десь поруч!

2. Птахи звили гніздо під дахом вашого будинку? Ваше житло принесе щастя і благополуччя для всієї родини.

3. Зібралися готувати, і в поспіху розсипали крупу? Сімейне щастя не покине вас і врятує люблячу пару від розставання.

4. Розбили посуд? До щастя! Ваша сім’я стане ще більш міцною і згуртованою.

5. Помітили у будинку великого павука? У вас з’явиться шанс змінити життя на краще.

6. На ваше плече опустилася сонечко? Попереду вас чекає безмежне щастя!

7. Біля порога свого будинку виявили бездомне кошеня? Він провісник того, що скоро ваше життя зміниться на краще!