Розчин, який допоможе збільшити врожай моркви. Росте великою та не гниє

В моркві, головному овочі на городі, міститься багато вітамінів та мікроелементів. Щоб вона виросла довгою, великою та смачною, потрібно виконати кілька головних правил.

1. Правильна підготовка ґрунту.

Для доброго врожаю моркви земля під її посів має бути пухкою, родючою й з нейтральною рН реакцією. Для цього варто додати в землю перед посівом насіння торф, тирсу та пісок. Щоб знизити кислотність використовують доломітове борошно, крейду та деревний попіл.

Ще варто зазначити, що цей коренеплід  любить добре збагачену органікою землю, внесену восени під перекопку, але не весною.

2. Проріджування сходів.

Проріджують сходи моркви перший раз на стадії утворення першого справжнього листка. Вдруге через 10-14 днів після першого, одночасно проводять прополювання грядок моркви від бур’янів.



3. Регулярна підгодівля.

Для моркви потрібен калій, тому її можна підживлювати деревним попелом. Для цього розведіть 1 склянку попелу у відрі води чи посипте її у міжряддях перед дощем або поливом в кількості 2–3 пригоршні на 1 кв. м.

Також, на протязі всього зростання необхідне азотне добриво. Для цього розчиніть 1 ст. л. аміачної селітри у 10 л. води чи приготуйте настій з різнотрав’я.

Коли почнуть утворюватися коренеплоди, обприскайте моркву по листу бором. Розчиніть 1 ч. л. борної кислоти у 1 л. окропу та долийте до 10 л.  Одночасно пролийте цим розчином рядки моркви.

Усяку підгодівлю та полив рослин варто припинити за 30-45 днів до збору врожаю коренеплодів.