Секрети багатого врожаю капусти від досвідчених городників. Головки будут великі та міцні

Зазвичай, капусту вирощують через розсаду. Її сіють насінням за півтора місяці до пересадки на постійне місце у грядці. Ґрунт для вирощування капусти має бути суглинком та добре заправлений органікою чи мінеральним добривом. Це може бути перепрілий тваринний перегній та нітроамофоска.

Також, потрібно звернути увагу на рослин попередників, що зростали на цій грядці торіч. Сприятливими попередниками для вирощування капусти можуть бути посадки з морквою, огірками, цибулею та бобовими.

Капусту вважають холодостійкою культурою. Тому, якщо розсада капусти буде добре загартована, то під час росту у відкритому ґрунті буде здатна перенести невеликі морози.

Поливати капусту потрібно часто й рясно, бо при недостатньому зволоженні, може спостерігатися погане утворення листків та формування невеликих качанів. Однак, при перезволоженні, можна отримати  потріскані качани капусти.

При догляді за цією рослиною, потрібно регулярно видаляти бур’яни та розпушувати ґрунт під нею.

Два рази за сезон варто підживити та підгорнути землю на кущ капусти. Вперше це роблять за 14 днів після висадки розсади у відкритий ґрунт, а вдруге за три тижні після першого. Дуже корисно для капусти обтрушування її час від часу деревним попелом. Це допоможе боротися з основними шкідниками – слимаками та земляною блохою.