Сережки це більше ніж просто прикраса. Як правильно їх вибрати, щоб отримати захист від усіх бід

Сережки не тільки доповнюють образ, а ще й можуть допомогти запобігти біді та залучити успіх. Ось декілька порад, якої форми краще обрати сережки до різних подій.

Як притягнути фінансовий успіх.

Якщо на вас чекає робота, шопінг або ділова зустріч, краще обрати сережки, які мають круглу чи овальну форму. Хорошим варіантом будуть сережки конго, бо вони схожі на монетки. Прикраси мають бути золоті або платинові. Для більш сильного ефекту, обирайте сережки з сапфіром, сердоліком, турмаліном або рубіном.

Як притягнути любов.

В такому випадку краще обирати сережки трикутної форми. Вони можуть бути платинові, золоті або керамічні. Завдяки таким сережкам, кохання буде щасливим. Також, можна, щоб сережки були інкрустовані гранатом, родонітом або бурштином.

Як залучити здоров’я та витривалість.

Для міцного здоров’я носіть сережки-гвоздики, зроблені з мельхіору, цирконію, титану, кераміки або срібла. Щоб посилити ефект, обирайте сережки з алмазом, флюоритом, опалом або обсидіаном. Такі сережки здатні захистити від різних проклять та поганих людей.

Як притягнути успіх.

Для залучення успіху у будь-яких справах, краще надягнути довгі тонкі сережки. Матеріал може бути на ваш вибір.

Сережки, які краще не носити.

Не носіть сережки, які вам подарував незнайомець, знайшли або купили з рук. Така річ обов’язково повинна бути новою. Дати поносити сережки можна лише в тому випадки, якщо це найближчий родич, з яким у вас дуже добрі відносини. Намагайтеся менше користуватися дешевими прикрасами, які зроблені з синтетичних матеріалів. Такі речі не несуть в собі ніякої енергетики. Це «не живі» прикраси, тому й хорошого нічого не принесуть.

Сережки це більше ніж просто прикраса. Як правильно їх вибрати, щоб отримати захист від усіх бід