Що про вас говорить форма губ

Вчені і фізіогномісти вважають губи однією з найважливіших ознак, на які слід звернути увагу при спробі визначити характер людини. Ми висловлюємо свої думки губами, і водночас губи можуть розповісти про нашого характер і психологічні особливості.

Вчені і фізіогномісти вважають губи однією з найважливіших ознак, на які слід звернути увагу при спробі визначити характер людини. Ми висловлюємо свої думки губами, і водночас губи можуть розповісти про нашого характер і психологічні особливості, інформує Ukr.Media.

Ми вирішили придивитися до форми губ людей, щоб перевірити, наскільки точно вони відображають індивідуальні риси особистості.

Великі пухкі губиЛюди, що мають такі губи, просто не уявляють життя без турботи про когось. Якщо у вас повні губи, то ви, мабуть, у дитинстві завжди годували бродячих кошенят або допомагали у притулках для тварин і бажали привести кожну тварину додому. У вас є вроджений і сильний материнський інстинкт і бажання захищати інших. У будь-якій стресовій ситуації ви думаєте в першу чергу про інших людей, а потім про себе. Такі люди зазвичай стають найкращими батьками.

Верхня губа більша за нижню

Будьте чесними: ви просто не народилися для роботи в офісі. Як людина може сидіти на одному місці, коли навколо так багато цікавого? Люди з такими губами вміють розважатися. Енергійний темп для вас життєво необхідний, ви завжди в пошуку нових знайомств, нових місць та нових вражень. Ви цікаві, комунікабельні і відкриті для всього нового. Ви людина, яка сміливо йде до нових пригод.

Звичайні губи

Люди зі звичайними губами мають збалансований, здоровий підхід до вирішення будь-яких завдань, що стоять перед ними. Їх сильні сторони полягають у їхній здатності слухати інших. Вони з легкістю сприймають критику і з повагою ставляться до думки інших. Заскочити їх зненацька практично неможливо. Але, незважаючи на їх залізний характер, вони люблять сміятися і жартувати, а склянку завжди бачать наполовину повною.

Тонкі губи

Люди з тонкими губами часто є одинаками. Вони просто так люблять. Вони також самостійно можуть впоратися з будь-якою проблемою. Якщо у вас тонкі губи, то ви, мабуть, є такою людиною, яка абсолютно не потребує компанії, коли збирається відвідати музей або навіть відправляючись у відпустку на далекі острови. Але, незважаючи на вашу любов до самотності, ви відчуваєте себе як вдома в компанії. Ви швидко знаходите спільну мову з людьми і цінуєте інших людей за їхні дії.

Верхня губа з гострим жолобком

Цей тип особистості є 100% творчим до кінчиків пальців. Вони часто стають талановитими художниками та музикантами. Вони добре пам’ятають обличчя і імена, вони підтримують контакт з усіма, кого знають, і завжди в курсі всіх подій. Вони комунікабельні, прагнуть до самовираження в кожній формі і майже завжди досягають хороших результатів у своїй роботі.

Верхня губа з закругленим жолобком

Якщо у вас такі губи, ви, мабуть, співчутлива і добра людина. Ви можете глибоко засмутитися будь-якими нещастями, і завжди знайдете час, щоб допомогти іншим. Допомога менш щасливим і турботам про навколишній світ — це ваше покликання в житті. Завдяки таким людям існує світ.

Верхня губа без жолобка

Ці люди є найбільш відповідальними і надійними на планеті. «Зробити це, навіть якщо це не вигідно» — це їхній девіз. Вони не знають слова «неможливо», а терміни їх не хвилюють. Все буде зроблено точно в строк, їхні близькі і друзі знають, що на них можна покластися в будь-якій ситуації. Це люди, які просто приходять і вирішують будь-яку проблему одразу.

Невеликі пухкі губиТакі люди часто кокетливі і пустотливі. Їх головним пріоритетом у житті є власне почуття комфорту. На перший погляд ці люди часто здаються егоїстичними, але це не так. Вони є співчутливими і відданими друзями, такими людьми, які прийдуть на допомогу іншим вмить. Вони ніколи не ставлять свої інтереси вище, ніж інші. Але вони ніколи не завдадуть шкоди собі. З огляду на цей основний принцип, у них завжди все добре.

Дуже тонка верхня губа

Люди з такими губами володіють неперевершеними лідерськими якостями. Здається, що у них у венах горить вогонь. Вони добре переконують інших, і вони знають, як дотримуватися своїх принципів. Енергія життя сама по собі витікає з них. Їх успіх гарантований, що б не сталося. Проте, часто їм важко розвивати романтичні стосунки, оскільки їх основним принципом у житті є кар’єра, а не відносини.