Що означають кольори троянд?

Кожна квітка має своє значення і правильно скомпонований букет здатний відобразити глибоку чуттєву симфонію.

Найпрекраснішою вважають мову квітів, адже за допомогою певного кольору можна висловити все те, що думаєш і відчуваєш нічого не кажучи, а це буває дуже важливо.

Троянди завжди були, є, будуть непереможним лідером серед всіх квітів. Крім красивих і шикарних якостей, вони ж самодостатні й універсальні. Серед беззаперечних переваг троянди також є і те, що вона є безпрограшним варіантом, адже це улюблена квітка фактично будь-якої жінки, інформує Ukr.Media.

Білий колір

Білі квіти ототожнюють символ досконалості, невинності і чистоти. Такий букет розповість про красу людини, для якої призначений букет. Пелюстки троянд прирівнюють до невинної чистоти і бездоганності всього створеного природою-матінкою. Власне, тому на свято єднання двох сердець підносять білі троянди, що говорить про щиру, піднесену, чисту і віддану любов.

Червоний колір

Червоні представляють всепоглинаючу, чуттєву і земну пристрасть. Взагалі кожен букет відображає якусь ступінь любові, захоплення чи вдячності, але червоні троянди красномовніше всіх скажуть про любов і пристрасть. Тому червону троянду вважають царицею даного типу кольорів. Захоплення, пристрасть, бажання — це те про що розповість червона троянда.

Компонування троянд червоного і білого кольору являє гармонію почуттів, поєднання земної і небесної любові.

Бордовий колір

Бордовий колір — варіацією червоного. Він розкаже про захоплення, гаряче кохання з першого погляду і пристрасні почуття. «Ви не уявляєте, до чого ж Ви прекрасні» — значення на мові квітів букету бордових троянд. Що досить дивно, але вони не позначають довгих і міцних почуттів.

Рожевий колір

Рожеві передають тонкі емоції, такі як ніжність, вишуканість і елегантність. Вони мають досить багату палітру.

Про симпатії, особливо, маючи нерозкритий бутон, повідає троянда ніжно-рожевого кольору. Рожевий колір, на відміну від червоного, передає зародження почуттів, готовність до відносин і намір розвивати їх у подальшому.

Жовтий колір

Жовті висловлюють визнання, повагу, дружбу, турботу. Найкраще поєднувати їх з іншими квітами троянд. Як символ цінності досягнення успіхів і щирих побажань, подарувати букет з ними краще імениннику, або винуватцеві якогось торжества.

Одночасно, жовті троянди заведено дарувати як знак примирення після сварки, подібний букет говорить: «Потрібно забути образи і почати все заново!».Фіолетовий колір

Уособлюють несподівані почуття, зачарованість людиною і скороминущу пристрасть. Але тут не йдеться про постійні і давні почуття, хоча це теж почуття, і тільки Купідон може знати на що вони здатні перетворитися. Фіолетові троянди аналогічно бордовим частіше підносять до дня Святого Валентина.

Помаранчевий колір

Помаранчеві квітки інтерпретують гарячі почуття, найкращі побажання і захват. Сказати «Любов п’янить мене» здатний букет з помаранчевими трояндами. Подібні квіти символізують не лише ніжні почуття, але також захоплення і гордість ними.

Персиковий колір

Персикові рослини — символ радості від зустрічі, подяки і скромності. Букети з персиковими трояндами належить підносити після успішного завершення спільних справ. Такими квітами також прийнято прикрашати урочистий стіл.