Що потрібно робити з огірками, щоб вони гарно росли та давали багато плодів

Ці секрети допоможуть виростити гарний врожай. Дізнайтесь, що потрібно робити з огірками, щоб вони гарно росли та давали багато плодів.

  1. На добу, у спекотну погоду огірки потребують 3 л. рідини. Якщо не поливати огірки, врожай буде маленьким, а зав’язь почне осипатись.
  2. Під час набирання сил, полив слід проводити зранку, а під час цвітіння та плодоношення – ввечері. Використовуйте для поливу теплу воду. Якщо погода похмура – просто зменште кількість води для поливу. Поливайте землю, а не рослини. Не можна поливати насадження під струменем – ви травмуєте насадження. Можна вкопати у землю пластмасові пляшки, горловиною вниз, налити туди води й вона буде зволожувати ґрунт. Можна зробити між рослинами поглиблення та наливати туди воду.
  3. На початку росту, огіркам потрібен фосфор, а при появі плодів – вони потребують калію та азоту. Азотні добрива вносьте обережно, щоб в огірках не накопичувались нітрати.
  4. Як тільки з’явився 1 лист – підживіть огірки настоєм коров’яку, розчинивши з водою у пропорціях 1 до 10 або пташиного посліду у пропорціях 1 до 25. Підживлюйте огірки кожні два тижні, але меншими дозами. У відрі води можна розчинити 35 грамів комплексного добрива або 15 грамів аміачної селітри, сульфату калію та подвійного суперфосфату. Якщо огірки почали давати плоди – підживлюйте їх подвійною дозою. Кожні 15 днів обприскуйте огірки кислим молоком або розчиніть у 5000 мл. води 1 таблетку аскорбінової кислоти.
  5. Якщо на листі з’явились опіки – ви перевищили концентрацію добрива, тому після внесення добрив – полийте грядки водою.
  6. Підживлювати огірки потрібно за вимогою. Оглядайте колір та форму плодів й колір листя. Нестача азоту – світло – зелені огірки з гострою верхівкою. Нестача калію – плоди гачками, широкі зверху та звужені до плодоніжки. Нестача фосфору – листя темно – зелене та трохи синювате.

Бажаємо гарного врожаю!