Що робити зі старим гаманцем, та чому його в жодному разі не можна викидати

Коли гаманець втрачає свій зовнішній вигляд, хочеться замінити його на новий. Проте невідомо, як правильно позбутися старого, адже він під час використання накопичує в собі дуже сильну енергетику. За прикметою робити це необхідно, дотримуючись певних правил, щоб добробут не покинув родину.

Спосіб утилізації старого гаманця.

Спочатку потрібно купити новий, а вже потім прибирати старий. Проте його не можна просто викинути. Спочатку потрібно уважно його обстежити. Якщо він має дуже зношений та брудний вигляд, на ньому є дірки, тоді це є ознакою, що найближчим часом фінансове становище може погіршитися. Такий гаманець потрібно терміново утилізувати. Однак, зробити це можна лише двома способами — спалити або закопати в землю. Енергетика вогню або землі очистить його від негативу.Поради щодо утилізації гаманця.

Свій гаманець потрібно змінювати щорічно, щоб він не встигнув накопичити негативну енергетику, а фінансове становище було стабільним. Якщо в старому гаманці завжди було достатньо коштів, тоді з його допомогою можна зарядити позитивною енергетикою новий. Перш ніж утилізувати старий гаманець, перенесіть з нього всі потоки.

Гаманці з поганою енергетикою викидають після певного обряду. Спочатку його необхідно очистити від всього, що там залишилося. Гроші, що були в старому гаманці не можна класти в новий, їх потрібно скоріше витратити. Пустий гаманець загорніть в чорну тканину, промовляючи спеціальну замову.Під час утилізації гаманця, який був насичений негативною енергетикою, потрібно думати, що невдачі покидають вас. Щойно обряд завершився, не обертаючись йдіть геть.