Щоб кавуни виросли великі та солодкі, їх потрібно поливати цим розчином

Щоб плоди кавунів та динь були великими й здоровими, потрібно знати чим підживлювати розсаду.

Під час росту розсади весь період вегетації потрібно підживлювати її мінеральними та органічними добривами. Вперше підживлення проводиться після появи двох справжніх листків, вдруге — за 154 днів до пересадки в ґрунт.

Органічні добрива вносяться в розрахунку 40 кг на 1 м. кв., діамофоска — 15 грамів на 1 м. кв., суперфосфат — 200 грамів на 1 м. кв., аміачна селітра — 20 грамів на 10 літрів води.

Під час вирощування звертайте увагу на зовнішній вигляд, щоб мати розуміння, чого саме потребує розсада.

При нестачі фосфору листя набувають брудно-зеленого забарвлення, біля основи жовтіє та з коричневими плямами, а корені слабшають. При нестачі калію плоди набувають химерної форми, збільшеної до кінця. Розсада в’яне, листя жовтіє та отримує сонячні опіки. На нестачу кальцію вказують великого розміру плоди з трав’янистим смаком, квіти не формують зав’язі, а молоде листя скручується. Нестача магнію призводить до появи коричневих плям на листі. При дефіциті марганцю листя стають блідо-зеленими або жовтими. При нестачі заліза з’являються блідо-зелені плями на молодих листочках.

Підживлення.

Для підгодівлі використовуйте органіку. Підживлюйте перепрілим курячим послідом, готовими добривами на основі гною та перегноєм.

Якщо жодного з компонентів немає, використовуйте дріжджі. Вони мають корисні речовини, що зміцнюють кореневу систему кавунів та динь.