Щоб на вікнах не було конденсату, тримайте на підвіконні ці рослини

В холодну погоду нерідко можна помітити конденсат на вікнах. Однак, існує спосіб цього позбутися за допомогою кімнатних рослин.

Поставте на підвіконня квіти, які поглинатимуть вологу. Це допоможе прибрати конденсат, а також, покращить інтер’єр оселі.

Англійський плющ.

Дешева рослина, що допоможе фільтрувати повітря. Це захистить квартиру від надмірної вологи. Також, рослина корисна для людей, схильних до алергії. Вона очищає повітря від токсинів. Однак, англійський плющ може бути небезпечним для домашніх улюбленців, тому тримайте його подалі.

Лілія.

Вона любить вологу, тому забиратиме її з повітря. Рослина невибаглива в догляді, тому з квіткою впорається навіть новачок. Лілія буде поглинати спори цвілі, нейтралізувати токсини та очищати повітря.

Пальма.

Ця рослина, також, допоможе знизити рівень вологості в повітрі. Ще вона перетворить оселю на тропіки, що підніме настрій. Пальма переробляє вуглекислий газ в кисень — це полегшить дихання для всіх мешканців оселі.

Хлорофітум.

Рослина не потребує особливого догляду та взагалі дуже живуча. Вона підійде саме для тих, хто нерідко забуває поливати квіти. Пальма нормалізує рівень вологи, очищує повітря та допомагає боротися з пилом.

Тещин язик.

Ця квітка потребує поливу лише раз на місяць. Її не потрібно підживлювати, а просто поставте на підвіконня та конденсату на вікнах більше не буде. Квітка забере всі спори цвілі, очистить оселю від грибка та допоможе покращити дихання.

Нефролепіс.

Допоможе відрегулювати рівень вологості. Рослина добре почуває себе в вологому приміщенні. Вона очистить повітря та позбавить від формальдегіду, що накопичується в предметах. Завдяки цьому полегшиться дихання.