Щоб огірки гарно родили та не хворіли, обробіть їх цими засобами

Зеленка має антисептичну дію. Сполуки міді та мікроелементи, які входять до її складу, являються добривом для рослин. Цей лікарський засіб використовують для захисту огірків від різноманітних захворювань, які викликають пожовтіння листя.

Борошниста роса.

Часто на огірках з’являється несправжня борошниста роса. Цю хворобу можна подолати за допомогою звичайної зеленки: розчиніть у 10 літрах води 10 мл аптечної зеленки, 2-х літрову банку молочної сироватки чи молока, 50 грамів сечовини та все добре перемішайте.

Першу обробку, цим розчином, проведіть під час цвітіння огірків, а інтервал між другою та третьою обробкою, повинен бути не менше 7 днів.Прикоренева гниль.

При частих дощах чи занадто зволоженому ґрунту, на огірках з’являється прикоренева гниль, хвороба дуже небезпечна, вона може загубити всю плантацію огірків. Після чергового збору врожаю, пролийте  кущі огірків таким розчином: у 10 літрах води розведіть 10 крапель зеленки або замініть на 10 мл йоду.

Є ще дуже незвичайний спосіб захисту від цієї хвороби. Стебла огірків, заввишки 10 сантиметрів від землі, змастіть за допомогою художнього пензлика, зеленкою чи йодом розведені водою у пропорції 1:2. Такий спосіб добре себе зарекомендував на вертикальних шпалерах огірків. Проведіть дві обробки, цього буде достатньо для того, щоб позбавити рослини цієї напасті.

Бажано такі заходи проводити регулярно та у профілактичних цілях.