Три добрива з бананової шкірки для підживлення орхідеї. Гарно квітнуть усю зиму

Пропонуємо найдоступніше й найкорисніше добриво для орхідей, в якому міститься калій, кальці, фосфор та інші мікроелементи. Приготуйте добриво з бананової шкірки й результат приємно здивує.

Бананова настоянка.

Найдоступніший та найлегший спосіб підгодівлі орхідей. Шкірку трьох бананів ретельно промийте та наріжте дрібними шматочками. Покладіть в трилітрову банку та залийте водою. Закрийте кришкою та поставте в темному й теплому місці на 2-3 дні. Періодично струшуйте банку, щоб настоянка не скисла. Готове добриво процідіть та розбавте водою в співвідношенні 1:1

Поливайте орхідеї раз на місяць.

Банановий чай.

Висушіть шкірку на батареї, сонці або в духовці до затвердіння. Подрібніть за допомогою блендера або кавомолки до порошку. Потім візьміть 1 ч. л. порошку, залийте окропом та залиште на 10-15 хвилин. Після охолодження чаю, проведіть кореневу підгодівлю орхідей. Повторювати процедуру можна раз на 14 днів.

Банановий порошок.

Шкірку одного банана наріжте невеликими шматочками та покладіть на лист шкіркою вниз. Запікайте при температурі 100 градусів до хрумкого стану. Дайте охолонути та розітріть в порошок. Посипайте поверхню горщика з орхідеєю раз на місяць.