Три головні секрети вдалої квашеної капусти. Так готовили ще наші бабусі

Квашена капуста – це один із найпопулярніших овочів для тривалого зберігання. Це пов’язано з тим, що капуста коштує відносно недорого й багато хто вирощує її на своїх городах.

У кожної господині є свій улюблений рецепт квашеної капусти, яка зберігається майже цілий рік. Втім, є головні фактори, яких необхідно дотримуватися під час засолювання капусти — це дотримання рецептури та рекомендацій.

Яка кількість цукру та солі необхідна для квашення капусти?

Розсіл — це важлива складова, від якої залежатиме смак та термін зберігання капусти. Тому, його потрібно готувати суворо за рецептом: на 1 л. води потрібно 2 ст. л. солі та 1 ст. л. цукру.

Скільки квасити капусту?

Час бродіння напряму залежить від температури. Отже, квасити капусту в теплі необхідно не більше 3-7 днів. Це пов’язано з тим, що за цей час капуста закваситься в процесі молочнокислого бродіння. В капусті містяться мікроорганізми, що впливають на розщеплення цукрів, які в результаті перетворюються на молочну кислоту.

Чи потрібно щільно закривати квашену капусту під час бродіння?

Під час бродіння капусти активно виділяються гази, які необхідно випускати. Тому, при квашенні капусти в банці, її можна просто накрити звичайними або перфорованими кришками, щоб запобігти потраплянню всередину бруду, пилу, комах та іншого сміття. Однак, щільно закривати банки не можна, інакше газу нікуди буде вийти.