Три нові смаки маринованої цибулі. Відмінні рецепти які варті уваги.

Три нові смаки!

Цибуля — необхідний інгредієнт слов’янської кухні. Багато хто не може уявити свої щоденні страви без запашної ріпчастої цибулі, пасировка для супів, борщів і випічки, а також вона є одним з найголовніших інгредієнтів маринаду. В цій статті ми поговоримо саме про мариновану цибулю, бо щоб шашлик мав надзвичайний смак, недостатньо її просто пошинкувати і додати до страви.

Без води і довготривалого замочування- 10 хвилин Вашого часу і смачна, пряна та хрустка цибуля готова. Не потребує запікання, просто додайте до будь-якої м’ясної страви з багаття. Однак це не виключає маринування м’яса в цибулі, їх можна поєднувати, так навіть смачніше. Пропонуємо 3 нових рецептів апетитної закуски з всіма люблячого овоча.

Як же маринувати цибулю, запитаєте Ви. Достатньо дотримуватись декількох простих правил!

1 правило: маринувати потрібно швидко, безпосередньо перед подачею на стіл.

2 правило: віддайте перевагу цибулинам невеликого розміру, вони мають більш тонкішу структуру стінки. Нарізати краще півкільцями, для ідеального розміру використовуйте спеціальні пристрої, наприклад мандоліна, яка значно спростує Вам роботу.



Інгредієнти:

  • Цибуля 6 шт.
  • Вода крижана 400 мл.
  • Оцет 9% 40 мл .
  • Цукор пісок 0,5 ч. л.
  • Кухонна або морська сіль 0,5 ч. л.

Рецепт маринованої цибулі починається з того, що її потрібно ополоснути  в маринаді. Поріжте цибулю, залийте оцтом та перемішайте. Наступним додайте крижану воду, саме це збереже її хрусткою. Та в кінці додайте цукор і сіль.

Ретельно перемішайте, поставте на 10 хвилин в холодильник, а потім злийте маринад через друшляк. Не тримайте більше вказаного часу, бо цибуля буде дуже кислою. Маринаду повинно залишитися мінімальна кількість. Заготовка готова!

Класичний рецепт маринованої цибулі.

Заготовку розділити на три рівні частини. Візьміть 15 грам кропу і дрібно поріжте. Ріжте всі частини пучка, бо в стеблі найбільша частина ароматичних речовин, які дають такий запашний, яскравий і пряний аромат. Додайте кріп та трішечки чорного молотого перцю до цибулі. Перед подачею обов’язково посоліть. Чому саме пред подачею? Тому, що під дією солі цибуля віддає багато соку, що робить закуску клейкою і непривабливою на вигляд, сірою масою.

Цибуля по-грузинськи.

Цей рецепт дуже часто зустрічається в кухнях країн Середньої Азії, особливо в Вірменії та Азербайджані. Візьміть листя кінзи, відокремлені від стебла. Додайте до заготовки з цибулі, а також половину чайної ложки сумаху і трішечки каєнського перцю. Ретельно перемішати. Солимо перед подачею. Каєнський перець надасть пікантну нотку страві, а сумаху чудовий колір і аромат.

Маринована цибуля з Південної Азії.

Країни Південної Азії дуже полюбляють саме цей рецепт, який має дуже яскравий і насичений смак. Найчастіше зустрічається у В’єтнамі, Таїланді та Китаї. Візьміть третю частину заготовки і додайте стебла кінзи, половину чайної ложки тертого імбиру, червоний перчик нашинкований кільцями та одну чайну ложку соєвого соусу. Ретельно перемішати. Не перебільшіть кількість соусу, бо занадто волога цибуля швидко скисне.



Універсальності цибулі додає сухі маринади: гостра, солодка, з кислинкою, робить її неперевершеною. Для шанувальників баранини підходить більше по-грузинськи, а для свинини і птиці південно-азіацький варіант.

Найкраще викладати закуску безпосередньо на м’ясо, але можна і в окремому посуді.

Пошановувачі цього смачного і корисного овоча, будуть в захваті відвідавши смачну і хрумку цибулю.

Смачного!

Три нові смаки маринованої цибулі. Відмінні рецепти які варті уваги.