Цікава шпаргалка для майбутніх матусь, як виявити стать малюка на ранньому терміні. Науковці у шоці від достовірності.

Напевно, немає жодної майбутньої матусі, яка не мріє дізнатися стать свого малюка, ще на ранньому терміні вагітності. Щоб довідатися про це, майбутні матусі йдуть на УЗД, але сказати напевно, якої статі малюк, лікарі можуть лише на 19-21 тижні. Тож, жінки часто користуються «бабусиними методами», які до речі, і справді можуть підказати правдиву інформацію. Наші бабусі виявляли стать дитини наприклад: за наявністю токсикозу, за округлістю животика вагітної, за смаковими уподобаннями, за пігментацією обличчя тощо. Таких методів дуже багато, але є один, який науковці нещодавно підтвердили.
Як виявили вчені, стать майбутньої дитини, як це не дивно звучить, залежить від тиску матері під час зачаття.

Науковці з госпіталю Маунт Синай в Торонто (Канада) перевіривши на дослідах цей «бабусин» метод дійшли висновку, що він дійсно працює.
Вчені обстежили та спостерігали за 1,5 тисячі жінок, які планували вагітність. Також, ці спостереження продовжувалися увесь термін вагітності. Піддослідним перевіряли тиск, фіксували рівні холестерину, тригліцеридів і цукру в крові.
Отож, проаналізувавши усі наявні данні, дослідники прийшли до цікавого висновку: на стать майбутньої дитини впливає тиск жінки на момент зачаття. За їх даними, хлопчики народжуються при систолічному (верхнє значення артеріального) тиску 106 мм, а дівчатка – 103.Правда, пояснити даний факт науковці, поки що не в змозі. Є припущення, що на підвищення або пониження тиску впливають фізіологічні фактори організму. Проте науковці продовжують свої дослідження. Тож, чекаємо на нові цікаві факти.