Цікаво, яку магію в собі таять дзеркала і як поводитися з цим предметом, щоб не нашкодити собі

Ми розповімо про властивості дзеркал, яких ви не знали.

Дзеркала — незмінний атрибут домашнього інтер’єру, якому сьогодні приділяється підвищена увага. Сучасні господарі не тільки вішають дзеркала на стіни, в моді дзеркальні двері і навіть дзеркальні стелі. Що вже говорити про крихітне дзеркальце — незмінний атрибут жіночої сумочки, інформує Ukr.Media.

Активно використовуючи дзеркала в своєму житті, сучасна людина навіть не згадує, що у давнину вони вважалися магічними атрибутами, причому, одні люди називали їх божественним даром, тоді як інші — породженням пекла. Напевно, з цієї причини дзеркала і сьогодні заборонені в церквах. Цікаво, яку магію таять в собі дзеркала і як поводитися з цим предметом, щоб не нашкодити собі?

Пам’ять дзеркал

З незапам’ятних часів вважалося, що дзеркала здатні запам’ятовувати всю інформацію, яка в них відображається. Ось тільки людство ще не придумало способу отримувати те, що накопичилося в дзеркалі, а тому наявність «дзеркальної пам’яті» не можна ні підтвердити, ні спростувати.

Дзеркала-провидці

Маги і чаклуни активно застосовували дзеркала в своїх магічних обрядах. Так, наприклад, відомий середньовічний чарівник Корнеліус Агріппа прославився тим, що міг провести обряд, який показує людині її судженого або його долю. Деякі медіуми і сьогодні практикують подібні ритуали, що лише підтверджує магічні властивості дзеркал.

Дзеркала-вампіри

Як було сказано вище, люди не навчилися отримувати інформацію, яку «поглинуло» дзеркало. Однак дзеркало може віддавати інформацію самостійно. Саме з цієї причини езотерики не рекомендують вішати у будинку чужі дзеркала, особливо старовинні, що мають багаторічну історію. Невідомо, скільки болю і страждань «бачили» ці предмети інтер’єру, скільки негативних емоцій вони ввібрали в себе за попередні роки. Повісивши такий раритет у себе вдома, ви можете зіткнутися зі скандалами, сварками, неприємностями і навіть нещастями, які почнуть відбуватися з вами і вашими домочадцями все частіше і частіше. Більш того, якщо регулярно виглядати в таке дзеркало, можна помітити, як вас покидають життєві сили.

Зрозуміти, що всьому виною саме старовинне дзеркало, можна за такими ознаками. Перебуваючи поруч з цим предметом, ви починаєте відчувати холод, вам хочеться одягнутися тепліше. Піднісши до такого дзеркалу церковну свічку, ви побачите, як вона негайно загасає. А ще в такому дзеркалі зрідка з’являються образи колишних господарів або подій, свідками яких воно стало. Якщо ці ознаки притаманні вашому дзеркалу, а ви довгий час страждає від хронічної втоми і занепаду сил, ймовірно у вас вдома висить дзеркало-вампір!

Дзеркало поглинає душу людини

З незапам’ятних часів дзеркало вважається особливим біоенергетичним інструментом, що має зв’язок з потойбічним світом. Багато людей вірять, що цей предмет інтер’єру здатний поглинути душу людини. Саме з цієї причини в будинку покійного дзеркала відразу ж завішують щільною тканиною. Якщо цього не зробити, душа померлого може назавжди загубитися в дзеркалі.

Розбите дзеркало — причина нещасть

Людина, яка розбила дзеркало, наражає себе на серйозну небезпеку. Згідно з повір’ям, якщо розбити своє відображення в дзеркалі (свого двійника), вас протягом 7 років будуть переслідувати всілякі нещастя і невдачі. Щоб не допустити таких неприємних наслідків осколки дзеркала слід зібрати, залити їх чорною фарбою, зібрати в полотняний мішечок, зав’язати і викинути у глибоку річку.Ні в якому разі не дивіться у розбите дзеркало! Нехтуючи цією порадою, ви будете руйнувати свою ауру. Це буде виражатися в постійній втомі, сонливості і втраті інтересу до життя. Якщо ж і ці сигнали не змусять вас відмовитися від побитого дзеркала, у ваше життя можуть прийти серйозні захворювання, а також думки про суїцид.

Не можна показувати дитину в дзеркалі

Малюки першого року життя ще дуже беззахисні і не мають того захисту від негативу, який вже є у дорослих. Тому, показуючи дитині її відображення в дзеркалі, батьки сильно ризикують. Малюк може злякатися і часто плакати ночами. У нього будуть повільно прорізатися зубки, що принесе йому ще більше страждань. Нарешті, спроби показати малюкові його відображення можуть призвести до важких захворювань у малюка.

Не можна їсти і спати перед дзеркалом

Від старших людей нерідко доводиться чути застереження: «Не їж перед дзеркалом!», «Не спи перед дзеркалом!». Здавалося б, у цьому немає нічого поганого. Виявляється, існує повір’я, згідно з яким, якщо вживати їжу, перед дзеркалом, з їжею ви можете з’їсти власну пам’ять і своє щастя. Особливо небезпечно приймати перед дзеркалом їжу жінкам. У цьому випадку представниця прекрасної статі може позбутися своєї краси.

До речі, з цим твердженням погоджуються навіть вчені. Проведені експерименти підтверджують, що вживання їжі перед дзеркалом погіршує травлення і перешкоджає нормальному засвоєнню їжі.

Якщо ж трюмо або шафа з дзеркальними дверцями розташований прямо навпроти ліжка, на ніч варто завішувати дзеркала матерією. Вважається, що дзеркало є порталом між світом живих і світом мертвих, а значить, засинаючи перед дзеркалом, ви ризикуєте бачити не солодкі сни, а справжнісінькі кошмари, а також страждати від головних болів. З цієї ж причини з півночі або 3 годин ночі не можна дивитися в дзеркало, особливо якщо в нього світить Місяць. Згідно з повір’ями, у цей період у дзеркалі можна побачити диявола.

Дзеркало — поганий подарунок

Дзеркала не можна дарувати і тим більше не можна приймати в подарунок. Враховуючи, що дзеркало — один з найбільш популярних атрибутів магів і чародіїв, за допомогою якого можна навести на людину порчу, такий подарунок сприймається дуже неоднозначно. Тільки уявіть, що подумають люди, яким ви вирішите піднести в подарунок дзеркало? А як ви поставитеся до такого подарунку? Заради власної безпеки, від таких презентів краще відмовитися.

Якщо ж з ввічливості ви не можете відмовитися від такого подарунка, опустіть дзеркало на кілька хвилин в проточну воду, а потім покладіть в коробку і засипте шаром солі. Через 3 дні дзеркало помийте, а сіль викиньте. Такий обряд дозволить очистити магічний предмет, після чого ним можна буде користуватися без побоювань.

Дзеркало як захисний амулет

Не варто думати, що з дзеркалом пов’язані лише застереження. При правильному використанні цей предмет може послужити вам непогану службу. Так, наприклад, якщо вдома або на роботі ви постійно стикаєтеся з негативно налаштованими людьми, які забирають енергію, з підручних засобів зробіть собі амулет.

Візьміть невелике дзеркальце і опустіть його на проточну воду буквально на кілька хвилин. Після цього проведіть відбиваючою стороною дзеркала над полум’ям, щоб стерти з нього всю накопичену інформацію. Уважно вдивіться у дзеркало, щоб в ньому було видно очі, а потім помістіть вже магічний предмет в оправу і надіньте на мотузку. Носіть такий амулет на грудях під одягом, подалі від чужих очей. Повторюйте чистку дзеркала і проекцію на свої очі не рідше одного разу на тиждень.

Дзеркало для відновлення біополя

Не секрет, що більшість хвороб виникають в нашому організмі на тлі порушення енергетичного балансу. Будь-яке нездужання, так чи інакше, говорить про те, що наш енергетичний рівень кинувся вниз і йому терміново потрібно відновлення. Для цього знову знадобиться кругле дзеркальце середнього розміру. Очистіть його за допомогою проточної води і вогняного полум’я, після чого встановіть у дерев’яну оправу, на яку із зворотного боку закріплений магніт. На відбиваючій стороні дзеркала чорним маркером накресліть п’ятикутну зірку.

У вас вийде магічний предмет, яким можна відновлювати власне біополе. Для цього, утримуючи дзеркальце в парі сантиметрів від тіла, плавно водіть ним над кожним життєво важливим органом, затримуючись в місцях, які, на вашу думку, вважаються найбільш вразливими. Проводьте такий ритуал щодня, перед сном і вже через тиждень ви відчуєте, що ваше самопочуття поступово стало поліпшуватися.

Як зарядити енергією дзеркало

Найдивовижніше, що будь-яке дзеркало в будинку може служити для вас джерелом позитивної енергії, особливо в зимовий період, коли майже не видно Сонця. Для цього влітку винесіть дзеркало на вулицю і поставте його під сонячні промені на кілька годин. Заряд життєвої енергії, який вбере дзеркало, буде наповнювати вас радістю і бадьорістю протягом усього холодного періоду року.

Бережіть себе!