Як боротися з дрібними мошками, які завились в домі. Дієві поради для господині

Мошки можуть з’явитися в будь-яку пору року. Вони люблять сідати на фрукти або літати поряд з кімнатними рослинами. В такому випадку слід вживати заходів щодо їх усунення.

Спочатку знайдіть причину появи мошок. Влаштуйте прибирання в будинку та відправте в смітник зіпсовані продукти. Овочі та фрукти відправте в холодильник.

Якщо часто залишаєте брудний посуд в мийці, потрібно привчити себе не робити цього. Кожен ранок виносьте сміття, незалежно від того повне вони чи ні.

Ретельно вимийте поверхні в оселі та перевірте їх на застарілі плями жиру або інші забруднення. Ганчірки для миття тримайте в чистоті. Помийте всі мийки, приберіть сміття та стежте за кімнатними рослинами, обробляючи їх фунгіцидами за необхідності.

Коли в будинку стане чисто та не буде джерел розмноження мошок, ліквідуйте наявних комах.

Посадіть герань, розкладіть зубчики часнику або коріння хрону, покладіть ватяні диски з ефірною олією лайма або пижмо, хвойних рослин чи лаванди. Зробіть пастку й для цього знадобиться пластикова пляшка та яблучний оцет або вино. Обгорніть шийку пляшки харчовою плівкою та залиште отвори для проникнення мошок всередину.