Як позбутися від жучків в кухонній шафі. Прості та дієві методи

Комахи й шкідники на кухні з’являються несподівано. Вони відразу починають псувати різну крупу, заводитись у борошні та відкладати в них свої личинки.

Комахи, які живуть в харчових продуктах це хлібні точильники, борошноїди та харчова міль.

Вони дуже небезпечні для людини, бо провокують алергічні напади, різні отруєння та інші хвороби.

Зазвичай, більшість комах переносяться разом з крупами та борошном, які продаються на ринку чи в крамниці. Вони надійно зберігаються та розмножуються у фасованих пакетах, аж поки вдома їх не пересиплють в іншу відкриту тару.

Якщо таке лихо сталося потрібно відразу почати боротьбу з ними.



Скористайтеся перевіреними методами, які допоможуть назавжди позбутися від цієї проблеми.

Різновид шкідників та основні способи знищення їх на кухні:

Борошноїд Суринамський.

Цей шкідник харчується борошном та пшеничними й рисовими крупами. Має 3-4 мм завдовжки, чорного або коричневого кольору. Якщо подібні шкідники з’явилися в продуктах, потрібно негайно викинути всі припаси. Ніщо не допоможе!

А потім ретельно помийте всі кухонні поверхні, шухлядки та полиці дезінфікуючим розчином. Не забудьте вимити кути та двері всередині шафи. Розкладіть скрізь зубки часнику та лаврові листки.



Точильники хлібні.

Вони заводяться в хлібобулочних виробах, випічці, печиві та галетах. На вигляд точильники мають коричневий колір, товсте й округле тіло. Вони проявляють вражаючу живучістю, можуть проникати з вулиці та ховатися в старих дерев’яних рамах. Боротися з ним дуже складно. Личинки цього шкідника можуть залишатися в дерев’яних щілинах та на поверхнях дверей. Потрібно позакривати всі видимі й невидимі отвори в рамах, підлозі та меблях. Всі кухонні продуктові припаси ховайте в скляні банки з гвинтовою кришкою. Не забувайте регулярно мити та просушувати хлібниці.

Міль харчова.

Потрапивши до кухні ця комаха відразу починає відкладати личинки будь-де: в крупі, хлібцях, висівках та навіть у горіхах. Як тільки в них з’явилися дрібні черв’яки, негайно позбавтеся від цих продуктів. Всі поверхні у шафах обробіть дезінфікуючим засобом та розкладіть пастки на основі лавандової олії.



Профілактичні та запобіжні заходи боротьби.

Прожарюйте крупи при температурі не вище 1000 С на протязі 10 хвилин та після пересійте на ситі.

Залийте бобові на 10 хвилин водою, личинки й жучки спливуть, їх приберіть, а бобові просушіть.

Покладіть упаковані крупи на 1-2 години в морозильну камеру.

Оглядайте добре крупи перед придбанням та вибирайте продукти тільки в прозорому пакуванні.

Відмінною профілактикою від шкідників є систематичне й ретельне проведення дезінфекції кухонних поверхонь, шухлядок, шафок та полиць в них. Не менше одного разу на місяць проводьте ретельний огляд запасів. Приготуйте розчин з господарського мила й води чи харчового оцту, додаючи декілька крапель лавандової олії. Залиште після всі двері відчиненими, щоб поверхні добре просохли. Помийте всю тару в якій зберігаються продукти та розкладіть по ним зубчики часнику.



В крамницях продаються різноманітні спеціальні засоби для боротьби з шкідниками на кухні. Беріть тільки на рослинній основі з мускатним горіхом, екстрактом ромашки та інші, бо вони безпечні для оточуючих.

Й головне не купуйте багато продуктів, щоб не потрібно було їх зберігати та потім боротися з шкідниками на кухні.