Як правильно і легко зберегти петунію до наступного сезону. Поради від досвідчених господинь

Петунія – це надзвичайно гарна квітка, якої існує дуже багато сортів. Цю квітку вирощують, як однорічну рослину. Але її можна вирощувати кілька років поспіль в кімнатних умовах й для цього потрібно за нею правильно доглядати. А ще виростити розсаду на наступний рік за допомогою живців з цьогорічного куща.

Вкорінення живців петунії.

Для цього обережно відріжте з куща петунії здорові пагони-живці.

Встановіть їх в ємність з ґрунтом та обприскайте водою з пульверизатора.Також, можете обрізати пагони петунії на 5 см завдовжки, видалити зайве листя та бутони з квітами. Занурте їх в воду, а після в корневін чи будь-який коренеутворювач. Далі висадіть в наповнені ґрунтом касети та обприскайте їх з пульверизатора водою. Накрийте касети прозорою кришкою, для створення парникового ефекту. Саджанці провітрюйте кожний день. До весни вони трішки підростуть й добре вкореняться, а в майбутньому сезоні висадіть їх на вуличну клумбу.

Пересадіть розсаду петунії в кашпо та залиште її на балконі. Восени внесіть, вже дорослу рослину, в кімнату та продовжуйте за нею доглядати. Через деякий час вона почне пишно та довго квітнути.