Як правильно поводитися з ложкою, та чого в жодному разі не можна робити

Існує безліч прикмет та забобонів, пов’язаних зі столовими приладами. Знати такі прикмети важливо хоча б для того, щоб помічати такі випадки, тим самим налаштовуючись на позитивний лад або попереджати негатив.

До нечистої сили.

Існує така заборона, що стукати ножами, виделками або ложками — до появи в будинку нечистої сили. Такий стукіт служить для будь-якої нечисті якоюсь музикою, під час прослуховування якої вона посміхається. Ця музика лише приваблює демонів у будинок.

До гостей.

Одна з широко відомих прикмет – коли зі столу випадково падають столові прилади. Тут важливо розуміти, що саме падає.

  • ложка, що впала, обіцяє господарям будинку візит особи жіночої статі. Якщо гостя небажана, слід постукати по підлозі тричі, куди впала ложка.
  • якщо впала виделка, то це також віщує прийом гостей: жінки чи дівчини. Тільки в такому разі гостя йде з поганими думками та намірами, що точно не є добрим знаком для господарів. Варто постукати за місцем «приземлення» виделки тричі й жінка, яка зібралася, передумає приходити в будинок.
  • ніж, що впав, обіцяє появу в будинку чоловіка або молодої людини. Бажана це людина чи ні – вирішувати вже самим господарям, як і у разі падіння ложки
До злості та сварок.

Багатьом відомо, що облизувати ніж та їсти з нього це погана прикмета. Вважається, що людина після цього стає злою та дратівливою, що призводить до конфліктів з домочадцями й друзями. Не варто залишати ножі на видному місці, наприклад, на столі та особливо на ніч. Така помилка неодмінно призведе до нещасть та спірних, нерозв’язних ситуацій між рідними. Також, у жодному разі не можна дарувати столові прилади, особливо це стосується ножів та виделок. Такий подарунок принесе розбрат та великі неприємності в сім’ю. Якщо презент вже вручили, слід від нього «відкупитися» монеткою невеликого номіналу.

До наведення псування.

З давніх-давен існує повір’я, що не слід витирати столові прилади відразу після їх миття. Такі маніпуляції можуть спровокувати наведення на господаря псування чи пристріту. Після миття можна розкласти весь посуд на рушник, де він швидко висохне.До весілля.

Якщо дві ложки випадково опинилися в одній тарілці під час застілля, то це віщує швидке одруження.