Як правильно поводитися з натільним хрестиком, та чого жодному разі не можна робити

Настільний хрестик завжди вважався найпотужнішим оберегом. З ним пов’язано багато прикмет. Дехто вважає, що він попереджає про майбутню небезпеку та виявляє пристріт й псування.
Не можна носити чужий хрестик. Іноді його передають, як спадщину.

За повір’ям, в ньому міститься сила всього роду. Такий оберіг захистить від будь-якої біди. Однак, все ж таки носіння чужого хрестика — погана прикмета, бо таким чином людина бере собі гріхи та долю попереднього власника. Якщо в минулого господаря була нещаслива доля, він був тяжко хворий, страждав або помер не власною смертю, такий хрестик точно носити не можна.

Не варто підіймати з землі хрестик, який хтось загубив, бо ніхто не знає, ким був його власник та яка в нього доля. Краще пройти повз такої знахідки, щоб не накликати біди та неприємностей.
Іноді хрестик темніє. Це погана прикмета, яка говорить про наведення пристріту або псування.
Якщо порвався ланцюжок, на якому був хрестик — до небезпеки. Таким чином він попереджає про неприємності. В такому разі перегляньте власні погляди, попросіть вибачення за гріхи та примиріться з людьми, яких образили.

Якщо хрестик загубився — до біди. Людина може просто загубити або перестати носити хрестик, що призведе до великих неприємностей. Тримайте оберіг поряд з собою весь час, щоб мати захист від лиха.