Як правильно використовувати фольгу при готуванні різних страв.

За допомогою фольги, господині готують багато різних страв. Це запечена риба, птиця, овочі та м’ясні продукти. Також, її використовують на пікніку або на дачі, щоб приготувати швидко страву. Але потрібно знати особливості використання цього матеріалу, щоб потім не зіпсувати їжу.

Переваги алюмінієвої фольги.

  • Стійка до дії харчових продуктів;
  • Не змінює їх смак та аромат;
  • Захищає від води, жирів, газів, мікроорганізмів, ультрафіолетових випромінювань, окислення та псування;
  • Легенька;
  • Компактна;
  • Практична;
  • Не дає поширюватись запахам;
  • Зберігає вітаміни.
Товщина алюмінієвої фольги.

Як будете купувати фольгу в магазині, обов’язково зверніть увагу на її товщину. Якщо товщина 9 мкм, то такий матеріал підійде для зберігання харчових продуктів. А 11 мкм використовують для запікання страв в духовці, вона достатньо щільна для цього. Та найтовстіша фольга – 14 мкм, її застосовують для гриля та для тривалого запікання в духовці.

Утримуйтесь від поєднання лимонів разом з фольгою.

При взаємодії фольги з кислотою, вона втрачає свою цінну властивість. Тому, страву з додаванням кислих продуктів не можна тримати довго у фользі. Також, її не використовують у мікрохвильовій печі, бо може заіскритись. Чим довшим є процес приготування страви у фользі, тим товща вона повинна бути.Доторкатися продукти повинні тільки до блискучої сторони фольги. 

У фольги є дві сторони: блискуча та матова. Потрібно чітко знати на яку сторону класти продукти, від цього залежатиме якість цього продукту. Загортають страву матовою стороною на зовні, а блискучу до їжі.

Запікаємо овочі та м’ясо.

Щоб страва з м’яса добре запеклась та була просочена ароматом спецій й трав, поріжте його ножем зверху у вигляді сітки. На фольгу покладіть «подушку» з овочів, наверх розкладіть м’ясо обмащене спеціями. Після запікання воно стане ароматним та соковитим. Беріть овочі для запікання однакового розміру, щоб вони могли приготуватися одночасно.

Як правильно використовувати фольгу при готуванні різних страв.