Як скинути 10 років за допомогою зачіски

Варто уникати громіздких високих зачісок

В одну мить розлучитися з десятком років тепер можливо за допомогою вдало підібраною стрижки.

Важливість ролі стрижки в омолодженні образу складно переоцінити, адже грамотно підібрана зачіска може з легкістю прибрати кілька зайвих років. Насамперед варто віддати належне об’єму: пишна шевелюра витончено підкреслить зморшки. Але при цьому варто уникати громіздких високих зачісок, які лише погіршать ситуацію.

Також варто звернути увагу на асиметричні повітряні чубчики, які додадуть легкості і свіжості овалу обличчя і ненав’язливо приховають зморшки на лобі.

Головна порада: жінкам солідного віку слід утриматися від рівних густих пасм і віддавати перевагу «рваним» або каскадним стрижкам.

Уникайте неприродного об’єму волосся. Начіс — це моментально +10 років до віку.

Звичайно, хочеться, щоб волосся виглядало об’ємними, але з цим важливо не переборщити.

Ні в якому разі не начісуйте волосся. Вони, по‑перше, відразу виглядають менш блискучим, а по-друге, така пишність старить навіть зовсім юних дівчат. Так що радимо такі укладання залишити для подіуму.І ще кілька порад:

  •     Перебір із засобами для укладання незмінно додає віку, як вечірній, так і при повсякденній зачісці.
  •     Якщо ви використовуєте аксесуари для волосся, нехай вони будуть високої якості. Ніякого різнобарвного пластику і «вікових» гребенів, дитячих шпильок і оксамитових резинок.
  •     Накручуючи волосся, використовуйте великі бігуді або інші засоби, які допоможуть уникнути занадто дрібних кучерів, так як вони роблять образ завзятим, але тільки до 25-30 років.
  •     Довге волосся так само надає віку, віддайте свою перевагу стрижкам середньої довжини або коротким.
  •     Всі перераховані вище поради повною мірою «працюють» на здоровому волоссі, тому шевелюрі необхідно забезпечувати багаторівневий і якісний догляд у перукаря.

Сподіваємося, ці нехитрі хитрощі допоможуть вам виглядати привабливо в будь-якому віці.

Джерело

Як скинути 10 років за допомогою зачіски