Як видалити жирні плями з ручок плити за 5 хвилин. Господині знадобиться

Під час приготування різноманітних смачних страв, всі поверхні плити швидко вкриваються липким жиром, в тому числі ручки. Ці деталі є найбільш вразливими місцями, оскільки через свою форму вони легко забруднюються й важко піддаються очищенню.

Однак, вирішити проблему набагато простіше, якщо у господині є можливість зняти деталь. Видалити наліт з ручки, що знімається, легко. Для цього потрібно просто занурити деталь у мильну воду та протерти її кухонною губкою. Однак, якщо ручку плити неможливо зняти, тоді допоможе звичайне господарське мило.

Як видалити жирні плями з ручок плити, що не знімаються?

Почистити ручки від жирного нальоту можна за допомогою мильного розчину. Щоб приготувати його, потрібно розчинити 50 гр. стружки господарського мила в 1 л. води. Отриманий засіб слід нанести на нерухому частину приладу та залишити на 3 хвилини.

Після вказаного часу, засмальцьовані ручки на плиті потрібно трохи потерти кухонною губкою, а потім протерти вологою ганчіркою.

Якщо розчин не може впоратися з окремими деталями, їх можна почистити ватними дисками, за допомогою яких можна швидко та ефективно видалити жирний наліт.