Як виростити міцну розсаду томатів. 8 головних секретів

Перед тим, як почати вирощувати помідори, зверніть увагу на клімат в регіоні та спосіб вирощування — в теплиці або у відкритому ґрунті.

Використовуйте насіння гібридних сортів. Вони стійкі до захворювань та різких перепадів температур. Помідори потребують тепла. Тому, температура повітря в теплиці має становити не менше 20 градусів тепла. В ній вирощують рослини з тривалим терміном дозрівання від 140 днів. У відкритий ґрунт можна посадити ранньостиглі сорти з терміном дозрівання 80-85 днів.

Не висівайте насіння надто рано, бо розсада може перерости та стати слабкою. Висаджуйте рослини в чисті ємності з дренажними отворами. Без дренажу насіння загниє та загине.

Щоб паростки швидше розвивалися, подбайте про додаткове освітлення або садіть насіння пізніше та вчасно проводьте пікіровку.

Періодично підживлюйте рослини. Для цього на 1 літр теплої води додайте 12 грамів сухих дріжджів та 2 ст. л. цукру й залиште настоюватися протягом 6 годин. Додайте до готового розчину 3 літри води кімнатної температури. Полив здійснюється під корінь по 1 ч. л. на рослину. Таке підживлення активізує розвиток кореневої системи та зміцнює зелену масу.