Як за допомогою насіння льону, змусити квітнути усі кімнатні рослини

Якісна підгодівля дуже важлива для рослин. Одного поливу не вистачить для їх повноцінного розвитку. Якщо рослина не буде отримувати достатню кількість поживних речовин, вона просто втратить свій вигляд.

Підгодівля, обов’язково, повинна бути якісною. Тому, не варто використовувати лише покупні добрива. Краще приготуйте їх вдома. Знадобиться насіння льону, яке є природним стимулятором росту та цвітіння.

Насіння льону є джерелом великої кількості корисних елементів, які активізують ріст та цвітіння кімнатних рослин. Льон містить білок, корисні жири та клітковину, вітаміни групи В1, В6, Е, магній, цинк, селен й залізо.

На основі льону можна приготувати якісне та корисне підживлення для кімнатних рослин.

Для приготування добрива, насипте в глибоку миску 1 ст. л. льону, додайте 1 ст. л. соди та залийте 1 літром води кімнатної температури. Ретельно перемішайте та залиште настоюватися протягом 3-4 годин. Потім перебийте блендером, процідіть та розведіть розчин 2 літрами води. Ретельно перемішайте та полийте рослини під корінь. Також, можна обприскати рослини розчином по листу.

Повторювати процедуру можна раз на місяць.

При внесенні такого підживлення головне не переборщити. При регулярному використанні раз на місяць, рослини зацвітуть та будуть радувати своїм здоровим виглядом.