Як зробити пожовтілий пластик на пральній машині знову білим. Простий та дієвий спосіб

Білий пластик на пральній машині з часом жовтіє. Це не подобається багатьом господиням, але з цим нічого вдіяти не можна. Але мало хто знає, що його можна без проблем відбілити за декілька хвилин. Для цього не потрібні ніякі хімічні засоби для очищення поверхонь.

Чудодійний засіб — це звичайний перекис, який зможе повернути пластику попередню білизну. Але якщо поверхня дуже брудна та жовта – перекисом буде складно вирішити цю проблему.

Нанесіть перекис на ватяний диск та обережно й ретельно потріть панель на пральній машині. Відчищайте поки вона через декілька хвилин не стане білою та блискучою, наче нова.

Після кожного прання, необхідно періодично протирати перекисом пральну машину. Після цієї маніпуляції повертається білизна пластику, а поверхні знезаражуються.

З цією ціллю можна й барабан всередині протерти. Після в ньому швидко зникають неприємні запахи. Але якщо запах дуже стійкий, одного разу буде замало.

Перед пранням влийте 2 пляшечки перекису водню в ємність для кондиціонера та ввімкніть машину на холостий хід без речей. Неприємні запахи вмить зникнуть.

Як зробити пожовтілий пластик на пральній машині знову білим. Простий та дієвий спосіб