Якого кольору ваше ім’я та що це означає

А ви знали, що всі імена можна розділити за кольорами на дві групи?

Перша – основні кольори (наприклад, червоний, жовтий), а друга – змішані кольори (наприклад, зелений). Отже, люди, які відносяться до другої групи, багатогранні і часом суперечливі. Ми розповімо вам детальніше про ваш кольорі, спираючись на імена:

1. Жовтий. Жіночі імена: Анна, Валентина, Віра, Діана, Надія, Неля.

Чоловічі імена: Андрій, Антон, Вадим, Віктор, Владислав, Денис, Омелян, Зіновій, Орест.

Найчастіше це доброзичливі, відкриті, волелюбні люди, які завжди готові прийти на допомогу. Грішками “жовтих” можна назвати любов до пліток, тому що їм дійсно подобається обговорювати все і всіх. Також деколи люди з цієї групи швидко впадають в депресію, але все це можна виправити.

2. Блакитний. Жіночі імена: Віолетта, Глорія, Ірина, Христина, Ліля, Любов, Марина, Марія, Мар’яна, Поліна, Симона, Софія, Евеліна, Емілія.

Чоловічі імена: Артем, Гліб, Данило, Євдоким, Єгор, Єфрем, Лазар, Леонід, Олег.

Це умиротворені люди, яким хочеться довіряти. Вони щирі, талановиті і ніколи не скажуть нічого зайвого. Їм подобається знаходити внутрішній спокій і гармонію. Часом люди з цієї групи володіють даром цілительства.

3. Червоний. Жіночі імена: Ада, Олександра, Аліна, Валерія, Вікторія, Єва, Катерина, Єлизавета,  Вероніка, Оксана, Тетяна, Яна.

Чоловічі імена: Анатолій, Андріан, Аркадій, Веніамін, Вітольд, Дмитро, Кирило, Лука, Лук’ян, Макар, Марко, Мирослав, Мстислав,  Семен, Станіслав, Яків.

Це енергійні, палкі, рішучі і активні люди. Часто вони стають головними в сім’ї, хоча часом вони можуть бути дуже конфліктними через свій палкий темперамент. З таких людей виходять відмінні чоловіки та дружини.

4. Зелений. Жіночі імена: Агнеса, Анастасія, Зінаїда, Зоя, Карина, Людмила, Наталія.

Чоловічі імена: Богдан, Борислав, Василь, Віталій, Григорій,  Євгеній, Євстафій, Ігор, Ізмаїл, Казимир, Костянтин, Петро.

Це працьовиті, сильні духом люди, які готові піти на ризик, щоб домогтися поставлених цілей. “Зелені” не виявляють ревнощів, тому що вважають це ознакою слабкості. Їм подобається випромінювати впевненість і не звертати увагу на заздрісників.

5. Рожевий. Жіночі імена: Аврора, Софія.

Чоловічі імена: Валентин, Євстигній, Фома.

Цей колір притаманний надмірним оптимістам, які намагаються бачити в світі все тільки найкраще, через що нерідко обпікаються. І все ж поряд з такими людьми легко можна розслабитися, забути про свої тривоги. Людей з цієї категорії дуже легко образити.

6. Помаранчевий. Жіночі імена: Анжела, Камілла, Марта, Ольга, Римма, Юлія.

Чоловічі імена: Назар, Павло, Сократ, Фадей.

Це надто енергійні люди. Вони нагадують бурхливий ураган, тому важливо знати, куди краще направити всю цю енергію, щоб домогтися гарних результатів. До “помаранчевим” часто відносяться творчі, прямолінійні і впевнені в собі люди.

7. Білий. Жіночі імена: Дарина, Алла, Василина, Іванна.

Чоловічі імена: Олексій, Тарас, Ян.

Це люди з чистим серцем. Вони не женуться за славою і грошима, завжди намагаються бути чесними. Жінки з цієї групи виглядають дуже елегантно, маючи особливу пристрасть до красивого взуття!

8. Синій. Жіночі імена: Галина, Євдокія, Ніна, Стефанія, Уляна.

Чоловічі імена: Андріан, Арсен, Аскольд, Георгій, Геннадій, Любомир, Трохим,  Юрій.

Це дійсно розумні люди. Саме тому обдарованих дітей називають “індиго”, асоціюючи їх саме з цим кольором. Мудрість так і зашкалює! Це також дбайливі, доброзичливі люди. Намагаються брати від життя все!9. Бордовий. Жіночі імена: Євгенія, Лада, Олена.

Чоловічі імена: Степан, Володимир.

Це справжні непосиди, які обожнюють подорожувати. Їм складно всидіти без діла на одному місці, вони люблять дізнаватися щось нове. Легко вивчають мови, легко сходяться з новими людьми, легко з ними розлучаються. “Бордові” не переносять критику!

10. Чорний. Жіночі імена: Меланія, Інна

Чоловічі імена: Гордій, Микола, Тимур.

Образливі, запальні, суперечливі люди. Часом вони можуть бути навіть жорстокими! Їм складно будувати кар’єру і сім’ю, але все ж це цілком можливо. Серед плюсів – величезна працьовитість, яка допомагає згладити негативні сторони в характері. Вони також чуйні і справедливі.

11. СірийЖіночі імена: Ксенія, Мирослава, Нора, Сабіна, Лариса.

Чоловічі імена: Герман, Дем’ян, Гнат, Мирон, Северин, Сергій, Тихон, Едуард.

Самовпевнені, чесні, напористі і стримані. Уміють дивитися на речі цілком раціонально, стримуючи емоції. “Сірі” також дуже хитрі, вони ніколи не розкривають свої плани до кінця. Не виносять брехні і не люблять бути зобов’язаними.

Джерело