Зв’язок між кавою і характером людини

Виявляється, характер людини залежить від уподобань у виборі кави.

Виявляється, можна не лише гадати на кавовій гущі, але і дізнатися цікаву інформацію про звички, риси характеру та специфіку психологічного типу. Це залежить від уподобань у виборі кавового напою.

Що можна дізнатися про людину, яка любить пити каву? Розглянемо на прикладі декількох напоїв.

Солодка кава. Любителі цукру і вершків до кави мають високий соціальний інтелект, вміють встановлювати і підтримувати зв’язки з оточуючими людьми. Але є й друге пояснення: якщо людина сильно підсолоджує каву, то може вона отримала сильний стрес.

Кава з сиропами. Любителі ароматизованої кави більше схильні до ризикованих дій. Також вони готові пробувати щось нове і приймати несподівані рішення.

Розчинна кава. Дослідники пов’язують пристрасть до «швидкої» кави з підвищеною схильністю постійно відкладати важливі і термінові справи, що в подальшому спричиняє проблеми.

Кава без кофеїну. Найчастіше це люди-педанти, які схильні все контролювати. Але ще це доказ того, що любитель кави без кофеїну стежить за своїм здоров’ям.

Чорна кава. Згідно з дослідженнями, любителі цього напою дуже потайливі особистості, які можуть іноді проявляти свою темну сторону.

Джерело